Jsem na cestě
Ilustrační foto: pixabay.com

Jsem na cestě

16. 5. 2016

Stoupám výš a vidím stále stejně,

mýlím se denně,

ale i den co den zažívám

radostné opojení,

blažené chvíle,

ucházím cesty míle,

možná míjím některé cíle,

vím ale, že stoupám,

někdy jsem ještě hloupá,

moudrost občas taky přichází,

nic mi vlastně neschází,

jsem na cestě.

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Prušová
to se mi moc líbí! nevím, zda stoupám, stačí mi, že stále jdu po své cestě vstříc dalším dnům - kam dojdu a jaké ty dny příští budou nevím a nechci vědět, stačí mi, že budou! I cesta je cíl...
Libor Farský
Hodně štěstí naší cestovatelce! ♥ *****
Alena Vávrová
Napsala jste to obdivuhodně.
Ingrid Hřebíčková
Paní Květo, nádherná báseň. Já taky stoupám a někdy je ta moje cesta pěkně krkolomná a kamenitá, ale jsem ráda, že je dobrodružná a někdy nebezpečná. Ale vaše popsaná cesta a báseň vůbec se mi moc líbí.
Michaela Přibová
Hezké vyznání. Tak ať se vám jde dobře :-)
Jana Šenbergerová
Cesta je mým cílem bez ohledu na to, kam mě zavede. Kdykoliv se snažím o zkratku, podaří se mi jít delší oklikou, ale díky tomu uvidím a poznám mnohem víc, než kdybych slepě šla jen za svým cílem. Líbí se mi, jak jste to poeticky vyjádřila vy. :-)
Marie Novotná
Je mnoho cest však k cíli jen jedna může vést. Chci věřit,že jdu tou správnou .*****
Hana Rypáčková
Pěkné vyznání.Já už jsem skoro na konci.....Ale jdu a jdu.
Lenka Hudečková
Pěkné
Zuzana Pivcová
To je opravdu krásné a velmi poctivé vyjádření!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...