Den matek 8.5.2016 mamince
FOTO: autorka

Den matek 8.5.2016 mamince

8. 5. 2016

8.5 je Den matek,

k Tvému svátku chci Ti říct, jak mám Tě ráda,

Ty jsi ta jediná,co mně život dala.

Tisíc květů je pro Tebe málo,

moje drahá, zlatá mámo

 

Maminko,

dáváš nám všem, co můžeš,

pořád starost máš...

Obdivuji Tě, co všechno zmůžeš,

nikdy si nestěžuješ,

sama v bytě žiješ  a ještě si prozpěvuješ.

 

Moje milá mamičko, ty jsi moje zlatíčko,

když vyjde sluníčko, nastavíš mu líčko.

Vystrkuješ ruce, nohy, snědá jsi jak od moře,

s děvčaty piješ kafe na zahrádce ve dvoře.

V té oblíbené hospůdce,

kde syn, nebo vnuk Tě obsluhuje

a pivečko děvčatům  načepuje.

 

Maminko,

jsi ochotná, milá, lásky plná,

Tobě se nikdo nevyrovná.

Žij tady s námi do sta let,

jsi příkladem pro celý svět.

Na Tebe je radost pohledět,

Tvoji vitalitu,skromnost, šarm i vizáž,

každý Ti může  závidět!

 

 

Věnováno mamince

Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Komberec Jakubcová
je hezké a asi příjemné ještě mít maminku. Já jsem měla starší rodiče a tak když mi bylo 30 let oba zemřeli. Vím jak mnoho jsem jim neřekla. Alenko za krásné vyznání máte 5 hvězdiček, ale dala bych vám jich i deset.
Dagmar Bartušková
Závidím Vám, že ještě máte maminku. Nádherné vyznání.
Věra Lišková
Krásné vyznání lásky mamince, mám v očích slzy, tak působivé je Vaše přání.
Elena Valeriánová
A těch hvězdiček bych potřebovala daleko víc něž jen pět.
Elena Valeriánová
Alenko, Tvá maminka je krasná žena a věk je u ní opravdu jen číslo. Preji jí ještě hodně let prožitých ve zdraví a v pohodě. Ráda bych ji pozdravovala. Děkuji.
Helenka Vambleki
Nemá se to, stydím se, ale já Ti závidím. Tak ať se s maminkou ještě dlouho užijete!!!
Jitka Chodorová
Alčo, taky bulím, je ti co závidět, ale ty sama máš srdce na správném místě, tak ti přeji krásný Den matek, ale i tvé mamince a všem ženám-matkám, na které si dnes nikdo nevzpomene, já budu vzpomínat na moji maminku,která už tu s námi není. Pomyslnou kytici růží posílám ...
Květa Chobotová
Všem ženám matkám, přeji z celého srdce vše nejlepší k svátku a Alence velký dík za krásnou báseň... Vaše maminka je úžasná.. s láskou květa
Lenka Hudečková
Alenko, pláču zde na Tvými slovy i nad fotečkami. Máš krásnou maminku...já na tu svou mohu už jen vzpomínat. A taky na Jiříkovu, kterou jsem poznat nestihla. Díky za krásná slova ****************************
Jiří Hudeček
Alenko moc hezky jste to napsala. I já bych to chtěl svojí mamince říci, bohužel už to nejde. Chodíme s Leničkou na hřbitov a tam si s nimi povídáme. Dal bych i tisíc hvězdiček.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.