Fotopříběh: Zimní výšlap
FOTO: autorka

Fotopříběh: Zimní výšlap

26. 3. 2016

Ve čtvrtek 17.3.2016 jsem se probudila do krásného rána. Modrá obloha, vše ozářeno sluncem a teploměr ukazoval dva stupně pod nulou. Jelikož jsem neměla žádné povinnosti, volba byla jasná. S letošní zimou se rozloučím na horách.

Do baťohu jsem vložila fotoaparáty, termosku s čajem, malou svačinu a rukavice s čepicí. Autobusem jsem vyjela na Pustevny a šla pěšky na Radhošť. Cestou jsem obdivovala úžasné zimní scenérie. Tu krásu nelze popsat slovy, snad fotografie poví více.

A na závěr: takových krásných dnů nebývá během zimy mnoho.

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Je to krása nesmírná. Nějak mi to téměř uniklo. A tak mám zimu ráda. Samé skvělé fotky , ať v zimě nebo na jaře...
Anna Čípová
Děkuji za slova chvály, až se červenám. Když sluníčko s fotografem dobře spolupracuje, tak je úspěch zaručen. Fotografuji tři roky, navštěvuji kurz, stále se učím. Milé dámy, vaše řádky jsou pro mně velkým povzbuzením. Ještě jednou díky.
Marie Seitlová
Pěkný výlet.
Lenka Hudečková
Přenádherné fotky, díky, že se mohu aspoň Vaším prostřednictvím podívat do míst, kam se asi sama osobně nepodívám :-)
Naďa Pokorová
Krásné obrázky! Letos v zimě bylo opravdové štěstí zažít takový den...Nezbývá než si přát a těšit se, zda se to podaří někdy příště.
Elena Valeriánová
Nádhera! Bezva, že jste nás vzala sebou. Krásné fotografie, letos jsem pořádnou zimní fotku ani ne nafotila. 5*
Helena Votíková
Slunce a sníh. Nádhera.
Jana Šenbergerová
Krása!
Alena Várošová
Aničko, tak vlastně u nás je jaro a kousek od nás zima.Bože ta příroda si s námi hraje.Máte nádherné zimní ,,fotkyani se mi nechtělo věřit,že mohou být letošní. a je vidět,že fotit umíte.Je tady hodně moc dobrých fotografů a Vy jste se mezi ně právem patříte..Gratuluji.5*
Zuzana Pivcová
Vzpomněla jsem si na nedávný výlet do Krkonoš. To bylo před měsícem a sněhu tam bylo daleko méně. Jsem ráda, že už začíná jaro, ale zimní slunečnou krajinu, jakou jste tu zachytila Vy, si také v pravý čas nechám líbit.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.