Příběh na 50 slov: Přepadení
Ilustrace: pixabay.com

Příběh na 50 slov: Přepadení

29. 2. 2016

Den je krásný, čekalo ji setkání, pohyb a žádný stres. Náhle tíha za krkem, studené objetí a už ji vidí, mráz po zádech běží. Prastará, od jara do jara navzdory všem stále svěží. Horké víno, přesto studené líce. Připíjím šťávou z citronu. Alespoň chvíli spát. Na konci Chřipky je krásně.

glosa Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Jano, hora knih k mání byla, ovšem jiné dobré se neobjevilo.
Drahomíra Stínilová
Nesnáším, když mi chřipka začíná a já mám svůj plán, který musím odložit. Bezvadně se Vám povedly ty nepříjemně-příjemné pocity nemoci vtěsnat do padesáti slov.
Naděžda Špásová
a my jsme na to tři. Pejsky nepočítám, ty už prskali taky. *****
Naděžda Špásová
Dano, pravda pravdoucí. Nesmí být ten konec v nedohlednu, což je u mě běžné. V současné době skoro 2 měsíce. Je totiž mrchá putovní
Eva Mužíková
Dano, přesně tak to bývá -nečekaně udeří a člověk v tom lítá, číhá na nás všude kolem,..... já jsem vždy jak zbitá:)))
Jana Šenbergerová
Ony i dolní cesty dýchací dovedou pěkně potrápit bez ohledu na kalibr zbraní proti ním nasazených. Kašlu, kýchám, špatně dýchám, ale jinak si to užívám. Venku vydatně sněží, doma je teplo a milý člověk nablízku. Hora knih k mání a mohu si užívat nicnedělání. Ve všem špatném třeba najít dobré. :-)
Dana Kolářová
Paní Kosťunová, děkuji.
Dana Kolářová
Pravda, paní Šimková.
ivana kosťunová
Když sedí potvora za krkem, je to zlý. Skvělé
Hana Šimková
Ano, na konci chřipky je krásně.Jenom kdyby probíhala tak krátce.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.