Bezesná noc
Ilustrační foto: pixabay.com

Bezesná noc

20. 12. 2015

Bezesná noc
má nade mnou moc
tváře slané od slzí
usnout se mi nedaří

Myšlenky temné
jak duše zločince
Ruce tvé jemné
laskají
tvá ústa i po letech
slůvka lásky šeptají

Ach můj milý,
bojím se, bojím,
co bude dál
Osud nám štěstí vzal
a v peklo proměnil ráj

Vezmi mě za ruku
milý můj
a v těžké chvíli
při mně stůj

Úzkost mě ve svých
pařátech svírá
lásko má
naděje poslední umírá

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.7 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Radovan Cakl
Milá Elen, ani nevíš, jak Tvým veršům rozumím. Před 5 lety jsem prožíval podobné noci. Ale věř, že bude zase dobře. Teď je pro Tebe důležité, že nejsi na vše sama. Pak člověk dokáže mnohé překonat, stejně jako my s Jitkou. Myslíme na Tebe a držíme pěsti.
Eva Mužíková
Drahá Elen, věř, že vše se v dobré obrátí, ač to bude nějaký čas trvat. K tomu Ti posíláme plnou náruč pozitivní energie, určitě ji pocítíš - já a Bertík / a že ten jí má posílanou od srdíčka pro potřebné opravdu velmi silnou/
Jarmila Peerová
Smutné,ale krásné....
Alena Tollarová
Elenko, všechny noci nemůžou být bezesné. Však se zase změní a my si od Tebe přečteme něco veselejšího. Těším se. :)
Elena Valeriánová
Děkuji Vám všem za slova povzbuzení. Přejí Vám krásné vánoce.
Soňa Prachfeldová
Elenko, tolik jsem s Tebou a my všichni na i60, je to jako modlitba věř, že Ti to pomůže. Těžké časy uplynou a bude zase dobře a nejsi sama na nic !
Jana Šenbergerová
Elenko, rozumíme tvému smutku. Před třemi lety jsme prožívali hodně těžké chvíle s přáteli. Kamarádku zdrtila špatná diagnóza. Nakonec ji přijala, ale dělala všechno pro návrat zdraví. Rodina i přátelé ji podporovali a dnes už se tomu můžeme smát. Držíme vám pěsti, ať se k vám radost vrátí.
Michaela Přibová
Krásná, smutná báseň.
Alena Várošová
Moc smutná báseň Elenko.Tím,že jste i Vy smutná,tak se vše přenáší do Vašich veršů.Chtěla bych Vás potěšit, zvednout Vám náladu,určitě bude líp vysvitne sluníčko a pohladí Vás paprsky po tváři , očka se rozzíáří, bude zase dobře. Zvládnete vše,jste silná osobnost,musíte.
Libor Farský
Elenko, všichni bychom Tě rádi aspoň na chvilku vzali za ruku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...