Ta moje láska!

Ta moje láska!

21. 11. 2015

Přiletí, odletí,
stejně jak zamlada,
objetí, prokletí,
podivná záhada,
směje se do ticha,
hloupostmi nešetří,
občas se zadýchá,
zmítá se v povětří,
nevidí, neslyší,
s věkem se nebaví,
stěží ji utiší
údery do hlavy,
táhne mě na niti,
s časem si netyká,
nikdo ji nechytí,
už zase utíká.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Michaela Přibová
Ahoj Zuzko, čtu si tvoje básničky a tahle se mi obzvlášť líbí. Zase si ji opíšu a založím do desek. A taky naučím zpaměti. Jako vždycky.Děkuji.
Jaroslava Handlová
Vesele rozverné. Jenže to už zde napsal dříve Jiří. Ale mě to napadlo hned při čtení, aniž bych zde shlédla diskusi ostatních (a se všemi souhlasím). 5 * jsem zamodřila omylem 2x. Vedle hodnocení to napsalo větu: "Tento článek jste již hodnotila". Dobře, dobře, ale za těmi pěti hvězdičkami si stojím, i když celkový součet to příliš nevylepšilo! Já se však příště polepším. Ty Zuzko nemusíš, Ty už nejlepší jsi!
Jaroslava Handlová
Vesele rozverné. Jenže to už zde napsal dříve Jiří. Ale mě to napadlo hned při čtení, aniž bych zde shlédla diskusi ostatních (a se všemi souhlasím). 5 * jsem zamodřila omylem 2x. Vedle hodnocení to napsalo větu: "Tento článek jste již hodnotila". Dobře, dobře, ale za těmi pěti hvězdičkami si stojím, i když celkový součet to příliš nevylepšilo! Já se však příště polepším. Ty Zuzko nemusíš, Ty už nejlepší jsi!
Lidmila Nejedlá
Tak nějak, Zuzko.
Jiří Libánský
Milé, rozverné.
Hana Práglová
Všechno- asi i láska-je pomíjivé!!! Ale tvé veršíky jsou stálé !!! Díky
Miluše Převrátilová
Jako vždy moc hezké :-)
Soňa Prachfeldová
Hanka mi vzala slova - zachyťme tu lásku a užívejme si ji, dokud tu je s námi. Vše je pomíjivé.
Hana Rypáčková
Jako motýlek. Chyť si mě....
Alena Várošová
Zuzanko,jste skvělá básnířka.Mně se všechny Vaše básně moc líbí.Je v nich vše na pochopení od mládí po stáří,čas přítomný,minulý i budoucí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...