Lavina

Lavina

6. 11. 2015

Lavina v mysli
spustila se prudce,
vzbouřila smysly,
zavalila srdce,
bělostná síla
do oblak mě zvala,
zrozená víra
do snů promlouvala.

V úskalí citu
vědomí se brání
a za úsvitu
není odvolání,
zmatenou něhu
do dlaní ti dávám,
pod tíhou sněhu
lásku vyhrabávám.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Hodně dobrá báseň. Ta se povedla. Pořádně úderná a brilantní veršování.
Eva Mužíková
Zuzko, ať napíšeš, co napíšeš, je to perla......
ivana kosťunová
Ráda bych připsala něco hezkého, ale taky mi došly slova. Básníků je málo a měli bychom si je hýčkat
Hana Šimková
Zuzanko došla mi slova , kterými bych mohla tvoji báseň pochválit.Nikdy jsem neměla ráda básnické sbírky ,ale tvá sbírka básní(pokud ji vydáš, jak tě všichni nutí), by byla u mně na čelním místě knihovny.
Marie Magdalena Klosová
Čtu a vzpomínám na tu "lavinu".Byla překrásná a naštěstí mě neudusila svou tíhou.A láska zůstala.Díky mm
Alena Várošová
Překrásná poezie Zuzko,ráda čtu ze zatajeným dechem Vaše básně,jsou psány od srdíčka a vkládáte do nich i samu sebe..
Jitka Chodorová
*********..... bez komentáře.
Alena Tollarová
Proč já neumím najít tak pěkná slova do komentáře?! Jako třeba hned první Jana. Tak si jen zasněně vybavím tu lavinu, která ve mně ještě doznívá ... :)))
Hana Rypáčková
Láska vítězí nad rozumem.Laviny jsou taky užitečné.Uklidí .Zůstane jen to pod povrchem.
Jarmila Komberec Jakubcová
Velmi krásné a jako jindy Vaše básně si ukládám v počítači, abych se k nim mohla znovu vracet.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...