Cesta za láskou

Cesta za láskou

16. 11. 2015

Vineš se přede mnou,
cesto má klikatá,
s nabídkou tajemnou,
chudá i bohatá,
mizíš mi do dáli
v záplavě sluneční,
život je nestálý
v krajině srdeční.

Vedeš mě za láskou,
zdržet ji neumím,
peru se s otázkou,
zdali jí rozumím,
blízká je, vzdálená,
dravá i nevinná,
vede k ní jediná
uzounká pěšina.

Moje poezie
Hodnocení:
(3.6 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Peerová
Cesty za láskou bývají často klikaté,ale Tvoje básničky Zuzko bývají vždycky krásné...To je Tvoje jistota a naše radost....
Lidmila Nejedlá
Cestičky za láskou jsou mnohdy klikaté a krkolomné jako život sám...jdeš-li rovně, málokdy ji potkáš, Zuzko.
Jitka Chodorová
Moc pěkné,jako vždy.
Lubomír Müller
Folklorně čistá, zpívánky od srdce, paní Zuzano. Krásné a moudré jako lidová poezie.
Eva Mužíková
I po uzounké pěšince se dá dojít k cíli.... moc hezké Zuzko
Jana Šenbergerová
...
Alena Várošová
Jak jinak Zuzko krásná,úžasná je Vaše poezie.Ráda ji čtu,zabořená do křesla a přemýšlím o Vašich slovech. Jste básnířka,každým coulem,skvělé.
Elena Valeriánová
**************, krásná, jak jinak. U první hvězdičky jsem podržela klávesu v zamyšlení o něco déle a vyskočil na mě †, brrrr , ještěže jsem si ho všimla. Bylo by to nemilé kdyby mně tam zůstal.
Marie Magdalena Klosová
Hold "krajina srdeční",to je mrška.:)mm

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.