Podzimní barvení

Podzimní barvení

23. 10. 2015

Paleta listí
se zabarví zas
a  podzim odhalí
to teskné v nás.
A touhy letní
spát půjdou včas,
nastal čas malířů
přírodních krás.

Barví se stráně,
parky i zahrady,
a řeka vypráví
barevné balady.
Podzim je tu,
prost letních lásek,
a v trávě kvete jen,
pár věrných sedmikrásek.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
VANDA Blaškovič
Jitko, tak ať je u vás v zimě jako v máji!!! Všechna roční období jsou kouzelná....a Ty to víš.
Jitka Chodorová
Milé dámy,děkuji všem za komentáře, podzim je pro mě vždy kouzelně barevný,myslím si, že ve mě vzbuzuje nejvíce emocí, po něm pak léto, jaro, a zimu jen tak přežívám,i když letos je to jinak, má se nám v zimě narodit pravnučka. Nechci však předbíhat...
Alena Várošová
Moc krásná báseň v tomto podzimním období paní Jitko.
Jarmila Peerová
Podzim byva nostalgicky,ale Tva basnicka je Jitusko moc mila.Ty verne sedmikrasky me dojaly.....moc hezke.
Jana Šenbergerová
Přesně tak to teď všude kolem vypadá - stromy u chodníků a cest, v zahradách i na okolních kopcích hýří barvami. I náš balkonový skalník začíná trousit barevné lístečky, takže se občas objeví některý v našem obýváku. Miluji podzim a líbí se mi tvoje verše o něm, Jitko.
Eva Mužíková
Jitko, velmi se mi Tvá báseň líbí, je taková odpočinková, pohladí po duši.
Zuzana Pivcová
Podzim je barevný a Tvá báseň je barevná i zvukomalebná.
Hana Rypáčková
Máš pravdu, je krásně barevný podzim.
Vladka Steinová
Jitko, krásně jsi vystihla kouzelný, barevný podzim.Při pohledu z okna a při čtení Tvé básně jsi tady, podzime !

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...