Láska je...

Láska je...

5. 9. 2015

Ulicí běžíš rozesmátá
láska ti v ústrety chvátá
Láska
je sonáta zakletá
v klapotu střevíčků
Láska
je andělský sen
zdajíc se při měsíčku

Láska
je vykřičená árie
do srdce se ti zaryje
když vyprchá
Láska
je jak květina
jež usychá

Láska
je bouře
letního odpoledne
Láska
je popel
prach
však bez lásky
pouze zmar

 


Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Moc a moc hezké Elen, jen tak dál....
Elena Valeriánová
Libore, jsme na stejné vlně, tak to tykání je v pohodě. Jsem ráda za to, že Tě znám, alespoň přes íčko. Prostě mě to těší.
Libor Farský
Elenko, moc krásnými slůvky umíš svoji lásku zalévat a přátelství rozdávat, děkuji. Probůh - nabídlas mi už někdy tykání? Já v tom mám takový zmatek! Ladislav Špaček by mi dal...
Dagmar Bartušková
Paní Eleno, já si jí dodnes ráda zabroukám.
Elena Valeriánová
Paní Dagmaro, tu písničku jsem milovala. A nebo miluji?!
Dagmar Bartušková
Láska prý je jako moře, když se v bouří utiší, každý z nás je vážně přesvědčen, že on to vyřeší... Láska prý - zpěv Peter Dvorský, Karel Černoch 1988
Jana Šenbergerová
My všichni jsme "jen" zhmotněná láska o různé křehkosti a tvrdosti, a proto ji prožíváme, mluvíme o ní i píšeme tak stejně a přece různě. Ráda si o ní čtu a ještě raději ji prožívám. Obojí je dostupné všem, jen najít tu správnou míru, která netrápí, ale povznáší.
Marie Foltýnová
Moc hezky jsi to Elen napsala. Láska je cit,který se nedá ničím nahradit.znám veršík,který se mi vryl do paměti. Lásky si važme jako dárku a s léty dvakrát vroucněji. Láska, to není vzdychat,hladit, vodit se s lunou v aleji. Příjde i nečas,bouře,tíseň, pak skřehlé, kdo nás zahřeje. Láska je jako něžná píseň a píseň složit,těžké je. tak to je láska a bez ní,je život smutný.
Jarmila Komberec Jakubcová
Láska je jen slovo -
Zuzana Pivcová
Někdy si říkám, že už bylo vše řečeno, a pak přijde Elena a ty pocity a city vyjádří zase úplně jinak, třeba ten obrat "vykřičená árie" se mi moc líbí, a vůbec, mám radost, že jsme tu ženy, které si i po téhle stránce rozumějí. A muži, kteří vědí, o co jde. :-))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...