Kosové si štěstím pletou noty

Kosové si štěstím pletou noty

17. 8. 2015

Jdu spát
a slyším něco zvonit,
něco, co dobře znám,
ale dlouho jsem to
už neslyšela.

Chci spát,
ale nedá mi to,
tiše poslouchám
tu píseň zvonivou,
to přece PRŠÍ.

Ráno vstávám
a muž se mě ptá,
víš, že v noci pršelo?
Vím, odpovím,a nejen
kosové si štěstím pletou noty.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Lancová
Výstižně vyjádřený pocit nás všech a ještě k tomu básničkou bez veršů, což miluju.
Marie Magdalena Klosová
Když u nás na chalupě poprvé po dlouhé době zabouřilo a pořádně zapršelo,bylo to úžasné!Ta úleva po dlouhých vyprahlých dnech,které trávíme doma za zabedněnými okny a žaluziemi.Déšť budiž pochválen !mm
Soňa Prachfeldová
Prší krásně a nám je též fajn, ráno se mi ani nechtělo z postýlky, jak to bylo příjemné , probouzet se s deštěm.
VANDA Blaškovič
...ta úúúleva....a už zase může svítit...štěstím se mi pletou NOHY...prima Jitko, babo deštíčková a moříčková, jen bůh ví, co nás ještě čeká...:)) a to nejenom v počasí....
Libuše Křapová
Všichni se radují, Jitka básní a u nás, dámy a pánové, u nás se už dokonce i paří z lesa. :-)))
Hana Rypáčková
Všichni se radují a ty jsi to vyjádřila básní...
Elena Valeriánová
Aktuální básnička, co vystihuje dešťové pocity nás všech. Za 1.
Jitka Chodorová
Děkuji všem za komentáře,bylo to něco, jako voda živá.
Vladka Steinová
Jitko, pěkná,aktuální báseň.
Olga Štolbová
Jíťo, úplně stejně jsem začátek deště prožívala já. Ráno jsemse šla podívat, jestli opravdu pršelo a pohoda...*****

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...