Kam s vnoučaty? Třeba do 
Pohádkové země na Šumavě

Kam s vnoučaty? Třeba do
Pohádkové země na Šumavě

24. 7. 2015

Pohádkový areál se skřítky, vílami, vodníky, čerty (výtvarnice Vítězslava Klimtová), Pohádkovou chalupou, stezkou skřítka Šumavouse, Raráškovou stezkou atd. To vše najdete v pohádkovém areálu Mlázovy u Kolince. 

Pohádková země má také hrad Troškov, s Klenotnicí a se svým králem - režisérem Zdeňkem  roškou. Informace: www.pohadkovasumava.cz  - hurá s vnoučaty do Pohádkové země.

naše tipy vnoučata výlet
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Bratan
Dobrý den, byli jste tam někdo kolem? Je možné je tam někde nechat aby nikdo neukradl? Bydlíme totiž v Hnačově (viz http://www.nadrybnikem.eu/), a jedeme odtamtud kolem, proto to chceme všechno dobře naplánovat.
Květoslava HOUDKOVÁ
Omluvte - nějak se množsví "zvrtlo"
Květoslava HOUDKOVÁ
Jano Š. - výtvarnice V.Klimtová mívá výstavy svých skřítků také putovní a velmi hezky aranžované. Napiš mi, kde Tvé Zlaté hory jsou - já se pokusím zjistit, kde/kdy by byla aspoň ta výstava blíže. A mezitím si někde vypůjči knížku od p. Vítězs. Klimtové : "Sexuální přitažlivost domácích kutilů" a udělej si pohodlí - dost se nasměješ.
Květoslava HOUDKOVÁ
Jano Š. - výtvarnice V.Klimtová mívá výstavy svých skřítků také putovní a velmi hezky aranžované. Napiš mi, kde Tvé Zlaté hory jsou - já se pokusím zjistit, kde/kdy by byla aspoň ta výstava blíže. A mezitím si někde vypůjči knížku od p. Vítězs. Klimtové : "Sexuální přitažlivost domácích kutilů" a udělej si pohodlí - dost se nasměješ.
Květoslava HOUDKOVÁ
Jano Š. - výtvarnice V.Klimtová mívá výstavy svých skřítků také putovní a velmi hezky aranžované. Napiš mi, kde Tvé Zlaté hory jsou - já se pokusím zjistit, kde/kdy by byla aspoň ta výstava blíže. A mezitím si někde vypůjči knížku od p. Vítězs. Klimtové : "Sexuální přitažlivost domácích kutilů" a udělej si pohodlí - dost se nasměješ.
Květoslava HOUDKOVÁ
Jano Š. - výtvarnice V.Klimtová mívá výstavy svých skřítků také putovní a velmi hezky aranžované. Napiš mi, kde Tvé Zlaté hory jsou - já se pokusím zjistit, kde/kdy by byla aspoň ta výstava blíže. A mezitím si někde vypůjči knížku od p. Vítězs. Klimtové : "Sexuální přitažlivost domácích kutilů" a udělej si pohodlí - dost se nasměješ.
Jana Šenbergerová
Škoda, že je to tak daleko.
Květoslava HOUDKOVÁ
"Chybička se vloudila" - omluvte a na konci článku si do jména pana krále dosaďte "T" = opravdu, jde o pana režiséra Zdeňka TROŠKU - dík

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.