Řekni, co s tím?

Řekni, co s tím?

6. 7. 2015

Lásko sametová,
den tě neuschová
pod stíny na víčkách,
z očí vystupuješ,
ke mně doputuješ
v klikatých uličkách.

Lásko ostražitá,
noc se přepočítá,
když žádá pokání,
vášeň neustále
míří dokonale
a spánek zahání.

Lásko nestárnoucí,
ty jsi vševědoucí,
tak řekni, co teď s tím,
sny má přání znají,
proč se posmívají,
že bloudím za štěstím?

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Tak to už se těším na znásobenou krásu krásného. :-)
Zuzana Pivcová
Pane Lubomíre, moc jste mě potěšil. Souhlasím, samozřejmě.
Eva Mužíková
Zuzko, jak jinak - krásné.
Elena Valeriánová
Krásná.
Anna Potůčková
Moc krásné veršování o lásce, která je v každém z nás
Alena Várošová
Jako vždy paní Zuzko Vaše básně jsou tak citové,až to bere dech.Je v nich propojena nejen něha,cit,láska,přátelství,,touha znovu se vzchopit a žít dál.
Lubomír Müller
Paní Zuzano, Vaše báseň zpívá. Nevšedně, tiše a jemně promlouvá k srdci. Dovolíte mi ji zhudebnit? Nazpívám ji, nahraji a dám sem na portál. Ať ji vnímá co nejvíc lidí. Je to nádherný písňový text, i když jste to jistě nezamýšlela. Dovolíte?
Hana Rypáčková
Moc hezké.
Jitka Chodorová
Já bych s tím Zuzko nic nedělala, tvoje básničky jsou nádherné, a ta láska nestárnoucí je v každé z nich, jen tak dál. A díky.
Olga Štolbová
Tak je to s láskou pořád...sametová, ostražitá, nestárnoucí i vševědoucí. Zkrásňuje život a dobře, že je a stále bude...*****

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...