Moje květinové království

Moje květinové království

22. 6. 2015

Moji mílí,
přijměte, prosím, malé pozvání do mého květinového království. Jelikož, jak již víte z mých příspěvků, jsem člověk, který miluje i květiny, nedalo mi jinak a kousek té krásy jsem si vytvořila ve svém malém bytečku v Liberci.

Prosím vejděte a potěšte se, tuto prezentaci jsem připravila jen pro vás! :)

 

byt květiny
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Děvčata, tak jsem o vaší pochvale řekla všem kytičkám...dnes rozkvetl šestnáctý květ na kaktusu, celá rostlinka je rozzářená. Květy vydrží být rozvité celé čtyři dny a tak jak se rozvíjejí další, je to nádhera....díky, díky, za slovíčka chvály....
Miluše Převrátilová
Rozkvetlá krása - jak v botanické zahradě, díky :-)
Miroslava Jachimová
Opravdu nádherné květiny, taková domácí botanická zahrada. Začínám teď s orchidejí, možná se obrátím s prosbou o radu.
Miluše Hasenohrlová
Evi, takové potěšení z Tvého videa, jsem po ránu už dlouho neměla.Krásné kytičky a jejich zpracování ve videu.Ten kaktus mám po své babičce,každým rokem také krásně kvete a to už celých 25 let !Ano, opravdu musíš mít ráda lidi, když miluješ kytky a zvířata.
Zdenka Jírová
Moc krásná přehlídka květin. Já je také ráda pěstuji, už jsem je zde na i60 i prezentovala . Řadu z těch, které pěstujete, mám také.Je to moje a - jak je vidět i Vaše- veliká láska. Já když nemám náladu, něco mne bolí, tak jdu zalévat květiny, povídám si s nimi a hned má lepší chuť do života.
Eva Mužíková
Ájo, Alenko, Maruško, Olgo... to bylo mé přání, udělat radostnou chvilku, jsem ráda, že se podařilo, opravdu
Olga Štolbová
Evi, vešla jsem a potěšila se a můj obdiv k Tobě obrovsky vzrostl. Umííííííš a děkuji...******
Marie Foltýnová
Evi,krásné království květin.Ty orchideje jsou moc hezké.Já je neumím pěstovatAle nejen orchideje i ten kaktus obdivuji.A ta písnička ta se k tomu hodí.
Alena Tollarová
Evi, kdo má rád kytky, má rád lidi. A Ty jsi toho se svým královstvím důkazem. :)
Dagmar Bartušková
Nechtěně tam vlezla čárka - u poupátka. :(

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.