Příběh na 50 slov:
Kouzlo světla

Příběh na 50 slov:
Kouzlo světla

19. 6. 2015

Poznali se díky internetu. Vyměnili si několik zpráv, pak se setkali. Měli si o čem povídat, milovali příběhy. Milovali obrazy. Nechtěli je ztratit. Zatoužili zůstat. Nechtěli se loučit. Do šera pokoje se rozpouštěly poslední paprsky světla. Zachytily je. V jejich náruči již zůstali. Jdou spolu dál, čtenář a portál i60.

glosa próza
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Jano, Oli, děkuji a všem přeji krásné zážitky z nových setkání.
Jana Šenbergerová
Také jsem o tom neměla ponětí. Ve Wikipedii je uvedeno toto: "Drabble je literární útvar o určitém počtu slov. 1. Drabble = 100 slov 2. Double drabble = 200 slov 3. Tripple drabble = 300 slov Bývá psáno na zadání, pro procvičení tvůrčího psaní. Většinou má rychlý spád, ale mělo by zaujmout dějem." Na 50 slov je to určitě mnohem těžší, obzvláště pro nás ukecané, jak píše Elena. :-)
Elena Valeriánová
Drabble - vůbec jsem netušila, že něco takového vůbec existuje. Je to zajímavé i z tohoto hlediska. Jinak se mi líbí přímo toto vyznání i60. Nevím ovšem, jestli bych já něco takového zvládla, jsem ukecaná, Jak vidíte z mých písemných projevů :-)
Hana Rypáčková
Vůbec jsem netušila , že se s nimi soutěží.je to dobrá hra.Ale každému se takhle nedaří.
Jana Šenbergerová
Perfektně pojaté vyznání i60ce. Nějak mi uniklo, proto jsem ráda, že se tu objevilo znovu.
Dana Kolářová
Paní Aleno, myslím, že je to o nás všech na i60. :-)
Dana Kolářová
Zuzano, děkuji.
Alena Tollarová
Jé, to je o mně!
Dana Kolářová
Lidmilko, fotky se povedly a moc Vám děkuji.
Dana Kolářová
Michaelo, děkuji. Kdysi jsem s nimi soutěžila a musí se dodržet 50 slov, ani víc ani méně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...