Červnové setkání

Červnové setkání

12. 6. 2015

Plním slib a v krátkosti se pokusím vám přiblížit setkání skupiny "íčkařů " v Liberci. Všechno začalo e-mailem Hanky R., která mi v dubnu sdělila, že přijede s manželem a Vendíčkem na pár dnů do penzionu kdesi v Liberci. K překvapení nás všech jsem zjistila, že na jejich vybraný penzion vidím přes střechy z balkonu mého bytu. Samozřejmě jsem se na setkání těšila. Známe se sice přes SKYPE nejméně šest let, Poděbrady Hance nevyšly, tak konečně...

Vše jsem obratem sdělila Caklovým a bylo jasné, že i oni by rádi Hanku a Milana poznali (samozřejmě i Vendíka). Vše domluveno, v pondělí 1. června 2015 jsem vyzvedla Hanku a spol, ve městě, jelikož nástup do penzionu měli až v 15 hodin, využili jsme času k prohlídce parku a malému posezení u mne doma. Setkání Bertíka s Vendou proběhlo "na úrovni", Vendík se sice pokoušel Bertíka zlákat k sexyhrátkám, ale když po Bertově lehkém upozornění pochopil, že tudy cesta nevede, vzdal to navždy.

Setkání s Jitkou a Radkem jsme naplánovali na středu odpoledne, využili jsme příjemného prostředí Hančina a Milanova penzionu. Rozhodnutí to bylo dobré. Venku teplota okolo třicítky, uvnitř příjemný chládek, což vyhovovalo nám všem. Strávili jsme příjemné odpoledne, pochutnali si na Jitčině rebarborovém koláči a Hančiném pohoštění...

Vlastně, co to píši, Hanička se flákala, Milan nás obskakoval. To samozřejmě s ohledem na její ruku v ortéze. Já jsem si pro tuto vzácnou chvíli zašla den před tím ke kadeřnici, abych byla IN, pánům se líbila a v dámách vzbudila závist... Opak byl pravdou, nějak té odbornici ujela ruka a já jsem byla  rázem jako "po tyfusu"... Ach jo, 600 Kč v luftu, hlavička jako kulička.

Ve čtvrtek jsem odvezla Hanku s manželem na chatičku, aby uviděli kousek mého relax koutku a nádherný rybník. Jelikož je kolem dokola plot, pejskové se vyřádili a my o ně neměli žádnou starost. Domů jsme se vraceli až navečer a rozloučili se. Bylo to hezké setkání, všichni, včetně Caklových, jsme si takzvaně "padli do noty".

Sobotní akce, příjezd Soni se skupinou seniorů, dopadla díky skvělým Jitčiným organizačním schopnostem na jedničku. Setkali jsme se všichni na parkovišti pod stanicí lanovky, pak hurá na kopec. Pro Bertíka to byla premiéra, ale jízdu zvládl, sice namačkaný v koutku, ovšem bez újmy. Nahoře byl mírný vítr, tak jsme ani nepociťovali, že teplota stoupla skoro ke třicítce. 

Soňa a její Pepa jsou opravdu skvělá dvojka, připadalo nám, že se známe odjakživa... Jelikož jsem Soně slíbila předvést pro "účastníky zájezdu" malou ukázku Bertíkových dovedností, stalo se. Samozřejmě bylo nutné brát ohled na kamenitý terén, aby se Bert nezranil, ale i tak se jeho předvedené kousky líbily.

Co dodat? Že to vše bylo tak, jak píši, dokazuje malá videoprezentace. Prosím, nahlédněte.

čtenáři i60.cz
Hodnocení:
(3.8 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Opravdu parádní setkání, dokonce v místě, kde jsem vyrůstala. Lesopark znám od jeho založení a nikdy nevynecháme příležitost s manželem, abychom tam nezašli, když jedeme za "dědou". Ten bydlí na sídlišti hned u parku. Děkuji, krásné...
Hana Rypáčková
Prima Oli.Myslím, že na Šumavu jede i Soňa.Po 20.6.? Vyrazíme na Boubín.
Olga Štolbová
Hani, dobrý nápad, můžu kdykoliv. Nechám to na vás třech.
Hana Rypáčková
Olinko, na jih taky můžeš za mnou kdykoli.Sejdeme se s Hankou Šimkovou a třeba i Zojou.Porovnáme packy.Na den se utrhnu, ale mám tu rehabilitaci ob den.Do Liberce už nejedu.
Eva Mužíková
Elen, pozvala jsem Áju ke mně do Liberce na chatičku, aby utekla z prašných ulic Prahy. No a tak jsem si myslela, že by se mohl opět někdo další přidat. Termín teprve dohodneme, nebude to dříve než v červenci. Prostor a dřeva na ohníček je tam dost...
Olga Štolbová
Také mě zajímají všechny srazy, které kdo plánujete, musím sem chodit každý den, do teď jsem to nedělala. Evi, moc pěkné - fotky, hudba, povídání i všichni herci, včetně těch chlupatých. Dávám 1*****
Elena Valeriánová
Evo píšeš o nějakém srazu, který teprve plánujete. Je léto tak mnohým lecos na webu uteče, zrovna jako mně. Nemůžeš napsat o co jde. Kde-kdy-co? Třeba se fakt potom někdo přidá. Děkuji
Marie Foltýnová
Evi,jako vždy hezké video z přátelského setkání.I Alenčiny fotky jsou príma.U tyče nemáte konkurenci.Príma parta.Škoda,že nás dělí taková dálka.
Radovan Cakl
Evčo, od nás máš velkou poklonu za článek, video i za zorganizování setkání s Tebou, Hankou a Milanem, a za pohoštění Tvoje i Hančino. Kdybych se tolik "neupípal", to uzený by se se mnou hódně skamarádilo. Ale něco Ti musím vytknout. Vůbec se nezmiňuješ o tom, že pečuješ nejen o tu svou zahrádku u paneláku, ale i o záhony v tom vašem parku. Jen malá část je jich vidět na videu, další jsou na mých fotkách na: https://radovancakl.zonerama.com/Album/265894?secret=LIt08453ahP17h90h5VFVDowL a další fotky z Ještědu zájemci najdou na: https://radovancakl.zonerama.com/Album/742103?secret=TQ4kwlORm2yHdS50V2B42BuJK . U obou alb je nutné zadat heslo: i60
Hana Rypáčková
Pěkné pro vzpomínku. Povedlo se. Evo,můžete přijet s Ájou rovnou dolů na jih k nám.Pomůže ti s Bertíkem v autobusu...Já jsem přikovaná -ob den v půli dne ....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...