Psí sirotci

Psí sirotci

1. 6. 2015

Byla krásná sněhobílá,
krásná štěnátka se jí narodila.
Byli to 2 kluci a 2 psí holčičky,
po jejich porodu skonalo srdíčko této matičky.

Co ted bude s dětičkami této krásné fenečky,
když nebude mlíčka od ní ani kapičky?
Štěnátka přišla o svoji psí maminku,
neužila si jí ani malou chvilinku.

Však nakonec štěstí v neštěstí velké měla,
našla se nejedna kojná fena.
Psí sirotci našli své náhradní psí maminky,
pomohly tři hodné lidské rodinky.

Krásný příklad pejsci nám dávají,
jak i o cizí děti se krásně starají.
Je jim jedno, jaké rasy jsou a odkud pochází,
hlavně, že mateřské mlíčko žádnému z nich neschází.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Mláďátka NEJEN PSÍ JSOU SNAD VŠECHNA KRÁSNÁ, jen zlý člověk by ublížil. Hlavně, že šťeňátka přežila.
Alžběta Müllerová
Smutný začátek, dobrý konec , kdyby to takhle v životě bylo stále svět by byl hned lepší.
Zdenka Jírová
Ještěže to tak dobře dopadlo, vždy jsem dojatá nad nevlídným osudem jakýchkoli zvířat.
Eva Mužíková
Teda Aničko, také jsem krásným veršováním dojatá. Když se jedná o zvířátka, vždy to prožívám dvojnásob.. Hurá, štěňátka se mají čile k světu:)))))
Zuzana Pivcová
Zažila jsem sama u kočky, že se starala o cizí koťátka, tak jsem taky ráda, že to se štěňaty dobře dopadlo.
Anna Potůčková
Děkuji, jsem členkou klubu, kde chováme 2 rasy pejsků. Jsou to maltézáčci a bolonáčci a pokud se něco takového vstane a jsou kojné feny, tak si navzájem takto pomáháme, aby štěněcí sirotci přežili . Poté se vrací majitelce. V tomto případě pomohla i jedna rodina, která chová pudly.
Marie Seitlová
Smutný začátek, ale nakonec vše dobře dopadlo.
Lidmila Nejedlá
Aničko, Vy jste mne dojmula k slzám hned po ránu. Takový hezký příběh štěňátek...to je dobře, že mají své páníčky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...