Nedělní ráno

Nedělní ráno

26. 5. 2015

Ospalé ráno
s příchutí lenosti,
ve hvězdách psáno
večerní radostí.

V zrcadle času
sen tiše se odvíjí,
a moji krásu
noc jistě pomíjí.

A láska vzlyká,
v tom ránu ospalém,
s tebou si tyká
zářivý diadém.

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
VANDA Blaškovič
Zastavte čas, aspoň do pondělí, zbořte tu hráz, co nás oba dělí.......Jitko, to je vyznání psané lehce a s nadhledem. Vidím Tě, se sklenkou vína, jak se díváš v noci z okna do dáli k jihu....:)
Soňa Prachfeldová
A není nadto si trochu dospat v nedělním ránu a něco hezkého si nechat zdát, anebo jen tak si snít !
Lidmila Nejedlá
Jo v zrcadle času...tam je snů. Hezky jsi to, Jitko, napsala.
Zuzana Pivcová
Moje nedělní rána jsou příjemně prozaická, ale hezky básnicky jako Ty bych je asi nepodala.
Jana Šenbergerová
Pěkné verše, Jitko, i když spíše smutné. Důchodové neděle jsou pro mě ještě příjemnější, než když jsem pracovala. To totiž opravdu vůbec nic nemusím. Ani žehlit, ani vařit, ani nikam spěchat. Dělám jen to, co opravdu chci. Navíc se mi často stává, že i dny všední se těm nedělím dost podobají. :-)
Olga Štolbová
Jíťo moc hezké. *** Nedělní rána bývala krásná, ale to jsem ještě chodila do práce. Teď už mám všechna rána nedělní a občas také s příchutí lenosti, ale jsem pokaždé ráda, že jsem se probudila.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...