Čarodějnice nebo čarodějka?

Čarodějnice nebo čarodějka?

29. 4. 2015

Kdo by neznal čarodějnici z "Mrazíka" - ošklivou a zlou! Blíží se však dubnová čarovná noc, a tak zde je vzkaz od moudré čarodějky:

* Miluj muže, který ti neříká, že jsi sexy, ale že jsi krásná.
* Toho, který ti zavolá zpátky, když ty jsi položila.
* Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát, který líbá tvé čelo.
* Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.
* Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla.
* Toho, který říká: "Co si dáš, broučku? Dnes vařím já!"
* Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku.

Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je dítě štěstěny, když má právě tebe. Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejmě milovat navždy!

Moje próza
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Právě, že na tohle (chce se mi říct Desatero) mnoho žen ani mužů nedbá a pak jsou vztahy tak nějak pokroucené. Je docela dobré si tahle malá velká moudra občas připomenout.
Soňa Prachfeldová
Květuško děkuji za vzkaz od moudré čarodějky a opravdu člověk by neměl brát vše jako samozřejmost, díky Ti !
Květoslava HOUDKOVÁ
Děkuji redakci nejen za zveřejnění textu, ale za doplnění hezkým vhodným obrázkem! Taková kouzla já - bohužel - neumím. V kurzu PC pro seniory jsem to nepochopila - takže mohu psát jen "suchý" text. Omlouvám se a děkuji za soucit.
Jana Šenbergerová
Hezky se to čte, Květuško, a když to ještě navíc funguje, nemá to chybu. Moc ráda vařím, když nemusím jíst sama, ani umývat nádobí.
Elena Valeriánová
Redakce čaruje - fotka. Super. Rady taky, jen ta předposlední u nás nehrozí. To bychom umřeli hlady. Před pár měsíci mi manžel chtěl udělat snídani, tvarůžkovou pomazánku. Já se těšila na tom přece nemůže nic zkazit. No nezkazil, jen ji řádně osolil. Ale prý solil tou mojí bylinkovou solí, co jsem sama míchala.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...