Moje zábava: korálky

Moje zábava: korálky

24. 4. 2015

Ruční práce patří k mým koníčkům. Šití, pletení, háčkování... I paličkovat jsem se učila, ale v poslední době vedou korálky. 

Asi před dvěma roky jsem objevila zapomenutou krabici korálků (ještě po dcerce z dětství). Hned jsem začala přemýšlet, jak je využít, vyhodit je by přece bylo škoda. Nejdřív to byly hvězdy a hvězdičky - vánoční ozdoby, potom jsem zkusila ketlování, šité šperky...

Můžete tedy nahlédnout do galerie, čím se bavím ve volných chvílích nebo za špatného počasí, když se nedá jít ven.

zábava
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Caklová
Zdeni, ode mě Ti patří velký dík. Ráda se pyšním dárkem od Tebe, naposled v Luhačovicích, neboť je v reálu známými i neznámými lidmi obdivován. DÍKY, DÍKY, DÍKY :-)
Jana Šenbergerová
Zdeni, dnes jsem to objevila a zírám. To je nádhera! To by sis rozuměla s mým zetěm, také si rád hraje s korálky. Jsem ráda, že máme doma dvě tvoje krychličky. Ty se ti také povedly. Pochlub se, jestli ti něco přibylo. :-)
Hana Šorejsová
Zdenko, ty hvězdičky máte moc krásné, připomínají mi hvězdičky z mého dětství, které opečovávala babička.
Hana Rypáčková
Jsi šikulka trpělivá...Je u tebe výběr větší než v bižuterii.
Růžena Antlová
Moc pěkná ruční práce ! Stromeček štěstí jsem taky vyzkoušela a jednu hvězdičku ,ale ty korálky a náušnice na to musí být spousta trpělivosti a zručnosti vy ji určitě máte jinak byste nevytvořila takovou krásu. Těším se na další vaše výrobky .
Jana Slavíková
Šikulka !
Zdenka Jírová
Moc hezké, mohla byste se s tím živit.
Radovan Cakl
Zdeni, to jsou parádní umělecká díla, kde na to bereš v důchodu čas ?-)
Dana Kolářová
Zdenko, moc hezká zábava, výrobky i fotky. Obdivuji trpělivost, která je ke korálkování určitě potřeba.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...