Den otevřených
dveří s Američany

Den otevřených
dveří s Američany

31. 3. 2015

Den otevřených dveří ve vojenském areálu na Ruzyni, při němž si mohli návštěvníci prohlédnout americký konvoj a pozdravit se s vojáky, se i přes nástrahy počasí, vítr, déšť a sníh, stal určitě pro všechny zúčastněné jedinečným zážitkem.

Pro ty, kteří neměli možnost se na Ruzyň podívat a toto setkání je zajímá, přikládám fotografie, odrážející atmosféru dne.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Křapová
Zuzko, díky za reportáž. Bydlet blíž a být lepší počasí, taky bych si to nenechala ujít.
Jaroslava Handlová
Zuzko, vybrala jsi zajímavé záběry z této ojedinělé události, která se Ti odehrávala přímo pod okny. To bych si také nenechala ujít a do mrazivé sloty se vydala! Děkuji za přiblížení této atmosféry.
Miluše Hasenohrlová
Moc pěkné fotky z místa dění.
VANDA Blaškovič
Byl to velký zážitek! 2 fota jsem dala do galerie.
Zoja Sedláčková
Čekala jsem, že nám tuto akci zprostředkuješ, když to máš "pod nosem". Nezklamala jsem se. Díky.
Dana Kolářová
Protože jsem neměla možnost se do Ruzyně podívat, děkuji za foto reportáž.
Alena Vávrová
Zuzko, opět paráda, dík. Mě by to také zajímalo, kolem voj. techniky se točilo moje první zaměstnání dost dlouho.
Eva Balúchová
Zuzko,děkuji za zprostředkování zajímavého dne na Ruzyni.Jsem ráda,že jsem na fotkách viděla i vás a abych se přiznala, i v teple domova , mě bylo zima s váma.Vnoučci by byli nadšeni,tak jim aspoň ukáži fotky.
Zuzana Pivcová
Pokud vím, měli v pondělí večer volno, ale určitě se jen někam vydali sami, což jim ani nezávidím. Rozhodně pro ně neuspořádali exkurzi. Teď je středa ráno a konvoj až na ojedinělá vozidla, kde bylo asi potřeba něco opravit, je pryč.
Libor Farský
Zuzanko, já ale pořád i v médiích postrádám reportáž o to, že by je naložili do autobusů a ukázali jim starou Prahu. Tedy alespoň ty z nich, které by to zajímalo. Copak neměli celý volný den? Prostě být v Praze a neprohlédnout si ani Karlův most....Za to bych nějakého generála, který měl jejich volný čas na starost, degradoval na četaře...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...