Nálezy

Nálezy

12. 3. 2015

Našla jsem lístek,
dala do obálky,
zelený kámen,
přišel z velké dálky,
našla jsem rozlet,
superrychlou dráhu,
zklidněný spánek,
vlastní rovnováhu.

Našla jsem klíče,
dala do úschovy,
vyznání lásky,
co s ním, kdo mi poví,
našla jsem ruku,
stisk mě trochu zebe,
ve všem, co najdu,
cítím blízkost tebe.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Zuzko, studánko nevyčerpatelná, přivádíš mě k úvahám , člověk najde toho spoustu, jde o to,, zda si všimne a využije ku svému štěstí, či nález nevědomky odevzdá, toť dilema.
Alena Várošová
Moc pěkné,jako všechny básně paní Zuzany a nejen básně i články a příspěvky.
Jiří Libánský
Dračice, co píše verše plné něhy. Je to v Tobě. Chce to ven.
Alena Tollarová
Zuzko já všechny Tvoje básničky čtu, ale málokdy reaguji. Je to jen proto, že nenajdu ta správná slova. Já jen abys to věděla.
Marie Magdalena Klosová
Hanka se k tomu postavila realisticky,s úsměvem. Fotka mi připomněla náš visací zámek s iniciálami M+O,jehož klíč spočívá na dně Seiny v Paříži už 4.rok. A Zuzka napsala takovou hravou laskavou básničku.Díky mm
VANDA Blaškovič
Jé, to je krásná básnička, psaná lehce s příslibem dálek, naděje a lásky. Moc se mi líbí. Trochu jako rozpočítadlo kdo z koho vypadne....
Jitka Chodorová
Zase jeden tvůj parádní kousek,díky Zuzko!
Hana Rypáčková
Moc hezké vyznání.Jako vždy. /Chladné ruce může působit taky Raynaudův fenomén ./ :-))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.