Foto

Vtipnější vyhrává:
Osvícena tureckým žárem

26. 2. 2015

Krátce, ale výstižně. Vloni jsem byla na dovolené v Turecku a osvícena tureckým žárem během týdne jsem přehodnotila celý svůj život.

Za prvé:
Našla jsem si nové zaměstnání - stala jsem se kapitánkou luxusní lodě MAGNIFICA  - foto č.1 

Za druhé:
Potkala jsem zajímavou a prima kamarádku Lízu - foto č.2

Za třetí:
Našla jsem si nového chlapa, který mi nebude do ničeho kecat - foto č 3

Vtipnější vyhrává
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Pěkné! :-)
Alena Várošová
Tak paní Olgo,to jste se trefila přímo do terče.Díky.
Olga Štolbová
Ta nová kamarádka je také prima, určitě tě nikde nepomluví a ani toho chlapa ti nepřebere. ***
Alena Várošová
Děkuji všem děvčatům za příspěvky,zdálo se mi,že je potřeba trochu vás všechny pobavit a snad se mi to podařilo. .Já myslela,že ten chlap ze Side zůstane utajen,moc jsem si nepomohla,je to dovolenkový seladon,když jej poznala i paní Alena a jé,jé a co jich bylo přede mnou.A je po lásce.....vše vyšumělo.
Zdenka Jírová
Báječné rozhodnutí, plně souhlasím.
Marie Magdalena Klosová
Zdravím a chválím - nápadité,vtipné,origiNElní.mm
Eva Mužíková
No vida, i krátký příspěvek může pobavit... Alenko a sluší vám to....
Zuzana Pivcová
Jsem ráda, že to tu ožilo Vašimi vtipnými obrázky!
Júlia Vonásková
Alenko,to jsem se fakt zasmála od srdce,boží......ani nevím co mám pochválit....asi toho chlapa...to je jistota:))) Julie
Alena Tollarová
Objímala jste se v Side?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.