Ty nejsi epizoda

Ty nejsi epizoda

30. 1. 2015

Jen narušený sen
a ráno, které žasne,
jen smutek den co den
a dávno bylo jasné,
že hrozí prudký svah
a pod nohama kluzko,
že v duši mívám strach,
když láska šeptá: Zuzko...

A pak jsem poznala,
že všemu konec není,
lásku jsem hledala
a hledám do umdlení,
vždyť pláč je vlastně déšť
a led je jenom voda,
ty ve mně zůstaneš,
ty nejsi epizoda.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Moc hezké...Zuzko. Jen bych řekla...neměj strach a nehledej do umdlení. Láska si Tě najde sama.
Jiří Libánský
K tomu nemám co dodat, co komentovat. To jen čtu a hluboce vnímám.
Marie Magdalena Klosová
Zuzi,Zuzi,teď jsem si namalovala řasy,takže je mám rozmazané.Pod očima černo,Naštěstí to s Tebou černě nevidím.Ale ty verše mě opravdu rozplakaly.Nějaká asociace.Téměř přesně před 6 lety se zranil na sjezdovce můj muž a to "kluzko pod nohama" cítím dodnes.Tvé básně mají obecnou platnost.Děkuji.mm
Soňa Prachfeldová
Ty naše milostná básnířko, už jsem kráčela s poezií do klubu a udělaly jsme si holčičí koutek a četly. Díky Vám všem ze 60 odstínů !
Hana Rypáčková
Díky, že se s námi dělíš o pocity.Vždy mě to zastaví....
VANDA Blaškovič
..to opravdu není epizoda...nádherné...to je život drásavě hluboce vnímaný Zuzanou...
Libuše Křapová
Nádhera, Zuzko, jako vždy. A slyším píseň, šanson, jako by ho zpívala Hana Hegerová

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.