Prosím váš fígl: jak se zbavit bílých chlupů na černém oděvu?

Prosím váš fígl: jak se zbavit bílých chlupů na černém oděvu?

30. 12. 2014

Poněkud neobvykle využívám rubriku "Můj fígl" v naději, že zde získám radu, jak se vyvarovat světlých chlupů na veškerém černém oblečení, které vyjmu z pračky. Mám pejska v bytě, a přes veškerá intenzivní vysávání i každodenní česání nejvyhlášenějšími kartáči, kde reklama slibuje odstranění 80% línajíci srsti, jsem vždy zklamaná. Ví někdo jak na to?

Můj fígl
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Táňa Tomková
Pokud ještě nemáte řešení, tak zde je: http://hobby.idnes.cz/zvireci-chlupy-z-obleceni-odstranite-vychytavkou-je-houbicka-na-nadobi-13h-/hobby-domov.aspx?c=A090605_160251_hobby-domov_mce. A hlavně ukládat do skříní věci obrácené rubem navrch.
Zdenka Jírová
Mám bílou kočku. Zodpovědně prohlašuji, že zbavit se bílých chlupů nejen na černém oděvu, nelze. Byť mám artrózu v kolenou, 2-3x týdně lezu po podlaze s tvrdým kartáčem a kartáčuji bílé chlupy z koberce. Ničím jiným se to nedaří, vysavači se vysmívají, tak už se ani nesnažím staříka zaměstnat. Nacházím je i tam, kde by být neměly - na stole, za knihovnou, na televizi. A tak běhám denně po bytě jak dostihový pes s prachovkou v zubech a snažím se je pochytat. Vím, že můj boj nikdy neskončí a je předem prohraný. Ať žijí naši chlupatí miláčkové!
Eva Mužíková
No vida, to jsem ráda, že furminátor slouží..
Libuše Křapová
Jani, jedna rada silvestrovská. Přebarvi pejska na černo
Eva Mužíková
Jani, jestli dobře čtu, tak Vám jde o to, jak zbavit línající srsti Vašeho psa. Já používám takový spec. kartáč - zn.furminátor. Je to takový velmi hustý "hřeben", vypadá jako autoškrabka na zamrzlá okna. Vyčesává i tu nejjemnější a odumřelou srst. Nevím zda hledáte tuto radu,....... Izolepa na odstranění chlupů z ošacení jak píše Hanka je super pomocník také to znám...
Marie Seitlová
V Ikei mají kulatý kartáč, který má místo štětin lepící kotouč a tím se dají chlupy odstranit. Vnučka ho používá na odstranění chlupů na oblečení od bílého koně. Stojí asi kolem 20,-
Zuzana Pivcová
Já neznám fígl, ale opravdu ten zvláštní "kartáč", který jedním směrem chlupy opravdu sbírá a druhým směrem se z něj dají sundat. Ničím jiným kočičí chlupy z oblečení i z pelíšků neodstraňujeme. Nejsou to štětiny, jen takový jakoby sametový stěrač na držadle.
Hana Rypáčková
Můj pudl sice chlupy nepouští, ale když ho chovám, mám černý kabát taky s chlupama.Beru širokou isolepu ,namotám ji na ruku lepem nahoru a ťufám na kabát, pak i hladím a chlupy seberu,stejně i vlasy...Ty kupované válečky mi taky nevyhovují...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...