Láska ztracená

Láska ztracená

3. 1. 2015

I když mě nikdo

nedrží za ruku,

vím, že nejsem sama,

proč teda tolik humbuku,

proč neustálé drama.

 

Snad, že ten, co

řící má, rád tě mám,

mlčí a jinam hledí,

jiného ale nehledám,

jen studí mě ty ledy.

 

A tak se ptám,

kam ztratila ses lásko,

a s tebou rána mazlivá,

proč neříkáš mi krásko,

když noc je někdy mámivá.

 

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
JItko, úžasná báseň. Máš pravdu, jiného nehledej, po letech jsou si všichni podobní a hlavně, muži neradi říkají "mám tě rád". Rána mazlivá mě také chybí a lepší už to zřejmě nebude. Líbí se mi, že se nevzdáváš. ***
Jitka Chodorová
Děkuji všem za komentáře,básnička byla psaná ve chvíli,kdy to bolelo,už je vše jinak,ale neříkám,že veselo,od poslání do dnes uplynulo skoro14 dní.Možná bych to dnes nenapsala,možná bych to napsala jinak,ale na to už asi nezáleží.Díky všem,kdo projevili nějaký názor,vážím si toho.
Jana Šenbergerová
Paradoxně díky tvým posmutnělým veršům cítím o to větší vděčnost za to, že to mám teď jinak. Myslím, že mnohá žena ví přesně, o čem píšeš. A moc zdařile. :-)
VANDA Blaškovič
Jitko, Ty víš že já hraji na veselejší strunu života. Mne Tvoje báseň bolí. Je pro mne příliš teskná a poddávající se. Můj pocit ovšem nikterak nesnižuje kvalitu Tvé básně. Jen říkám - raději slunce nežli tmu, raději úsměv nežli pláč. I když naděje a touha je uzdravující. I když někdy příliš dlouho trvající naděje a touha je ubíjející...a bolí...
Eva Mužíková
Taky se mi Tvé veršování moc líbí, srozumitelné, všeříkající.
Jiří Libánský
Je v tom všechno. Pravdivé vyjádření citů, jemné, ale všem srozumielné. Moc hezky a citlivě veršovane v pomalém rytmu. Opravdu se to povedlo a mě se to líbí.
Marie Magdalena Klosová
Milá Jitko,Láska se neztratila,jen se Ti někam zatoulala.Nebo si hraje na schovávanou.Zase se ukáže,věř.
Lidmila Nejedlá
Ach jo, ta věčná touha! Máte odvahu o ní psát...
Soňa Prachfeldová
Dojímá mě Jitko Tvé lyrické básnění, prostě jsi snivá dušička a protějšky neumí vyjádřit, co bychom chtěly slyšet ach jo !
Zuzana Pivcová
Jíťo, začala jsi novoročně, ale ve známém tónu, který je Tvou součástí a Ty se neumíš přetvařovat. Proto jsou Tvé verše vždy poutavé, i když trochu bolí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.