Tanec pro radost

Tanec pro radost

19. 12. 2014

Paní Marie Magdalena Klosová nám včera poslala odkaz na toto milé video pro dobrou náladu.

Děkujeme a přejeme hodně sil a chuti do tance!

senioři tanec video
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Asi to nebylo "jen tak",nicméně je k tomu třeba dost odvahy a výsledek je téměř velkolepý! Jsem sice dost odvážná"holka",ale nevím,nevím.S podporou vás všech bych se do toho taky dala.Pěkné dny! mm
Zuzana Pivcová
To je vidět, že ta dáma vpředu "předcvičuje", ale to nevadí, někdo potřebuje inspiraci. Budu-li na příštím srazu, nezaváhám ani na chvíli, MM!!
Lidmila Nejedlá
Zažila jsem to v Praze na hl. nádraží. To tančila ale mládež. Babkám to jde ale také.
Libuše Křapová
Nádherné a radostné video :-) Když se podíváte, starší tanečnice jsou tónované do bleděmodré a červené. Myslím, že jsem o tom četla, že to bylo naplánované odpředu, ale nijak to neubírá na kráse a živosti. Natrénujeme to na setkání a pak roztančíme Prahu - nebo Brno, tam to mám blíže. Marie Magdalena bude určovat tempo a předcvičovat, souhlasíte? :-)))
Vladka Steinová
Dobrý den, p. M.M.Klosová, poslala jste velmi milý a pohodový videozáznam,který rozveselí.Jsou to sympatické babči a jak jim to jde! Zvláště té vpředu, té "modrobílé"!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.