Horoskopičiny - Ryby

Horoskopičiny - Ryby

24. 2. 2014

Citliví romantici – to jsou Ryby.
Na každé proto mají kdyby.
Hledají v lidech dobro
a ne chyby.
Jejich intuice je veliká,
však mají také mnohá rizika.
Příliš mnoho bolu
utápějí v alkoholu,
od reality přes drogy utíkají,
do samoty se zavírají.
Když příliš podléhají dojetí,
často se stávají svou vlastní obětí.
Aby bylo skutečnosti učiněno zadost,
nechybí jim nesobeckost, oddanost a obětavost.

 

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Jitko, Ryby jsou kvůli své citlivosti ohroženější než jiná znamení, to ale neznamená, že všechny holdují alkoholu a drogám. Moje maminka i dcera rozhodně s ničím takovým problémy neměly. Obě pokládám za moudré ženy, Od své dcery se stejně jako dříve od maminky mohu mnohému naučit.
Jitka Chodorová
Jano,taky znám pár Ryb,ale tvůj coby horoskop na ně sedí jen tak napůl,moje švagrová se sotva kdy dotkla alkoholu,natož jiných věcí,jeden kamarád zase má alkohol docela rád,ale není to žádný zpitka,ale oba dva jsou opravdu velmi přátelští a obětaví lidé.
Zuzana Pivcová
Ryby si na sebe nabírají starosti světa až nad svoje síly. Můj tatínek byl Ryba a absolutně neholdoval alkoholu. Můj někdejší přítel Angličan se naopak napil rád. Oba však byli trochu mimo realitu, kterou neunesli. Díky za pěknou charakteristiku, Jano.
Olga Štolbová
Jani krásné, mám vnuka v rybách a něco se na něj hodí, ale naštěstí v alkoholu a v drogách nejede. Je to můj počítačový rádce. Bez něj bych si mnohdy nevěděla rady.