Horoskopičiny: Kozorozi

Horoskopičiny: Kozorozi

1. 1. 2014

Zodpovědní, pracovití,
příliš vážně berou žití.
Je nade vše jisté,
že to nejsou optimisté.
Stále o všem dumají,
klidnou chvilku nemají.
Kozorohům humor chybí,
tím se, věru, netají,
ale když je rozveselíš,
moc rádi se chechtají.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Někde jsem četla, že žena Kozoroh, která je na úrovni, se někdy dokáže zamilovat do někoho, o němž ostatní zírají, "koho si to nabrnkla". Bojuje za tu lásku, až už je úplně na dně. Ale tam, kde ostatní by skončili, tak ona se zvedne z popela a pozvolna se dostává zase výš a výš, jako by se nic nestalo. Měla jsem v práci jednu kolegyňku, na kterou to absolutně sedlo. Jinak nevím, co, Jíťo??
Jitka Chodorová
Jako Kozoroh můžu tvé povídání jen potvrdit,sedí to na mě skoro na 100%,jen si myslím,že ten humor mám,ale musím být v absolutní pohodě,jinak se mnou žádná legranda není.
Olga Štolbová
Mám v rodině dva kozorohy, syna a zeťáka, ale jsou rozdílní jako voda a oheň. Zodpovědní jsou oba, to je dobře, jen život berou každý jinak. Jsem přesto ráda, že jsou sami sebou a mám ráda oba stejně.