Zub moudrosti

Zub moudrosti

26. 8. 2015

Kde se vzal, tu se vzal,
konečně se prořezal.
Zkazil se, spravili ho.
Rozbolel se, vytrhli ho.

Se zuby je trápení...
V ústech po něm zeje díra,
přetéká bolesti míra.
Injekce, čištění,
od zánětu trpění.
Té bolesti, toho strachu!
Ty jsi mi dal, starý brachu.
O moudrosti to není,
spíše jen o prozření.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Je vidět, že zuby jsou pro seniory aktuálním tématem. Pro mě bohužel také, občas mi dávají ošklivě zabrat. Děkuji za komentáře a zároveň musím dodat, že mě šokoval počet kliknutí na rýmovačku o nich. Přes 830 za dva dny!
Miluše Hasenohrlová
Mám všechny svoje zuby, teda až na moudráky.Ale zubaře se hrozně bojím :-))) I na vrtání si nechám dát" umrtvovací" injekci :-))
Zuzana Pivcová
V současné době bych se mohla zrovna přidat s vlastní stížností na jednoho trapiče, ale vnímám Tvou báseň jinak, protože vím, že neděláš z takovýchto záležitostí vědu.
Elena Valeriánová
Obdivuji Tě, že jsi dokázala v bolestech složit básničku. Ale ta fotka mi, po zkušenostech se zubaři, nahání čirou hrůzu.
Květoslava HOUDKOVÁ
Jsem ráda -zub moudrosti nevyrostl-raději zůstanu "blbá", než zbytečně trpět. I ostatních mám pomálu - zubařem se mučit - za drahé peníze - nenechám! Malý, šikovný robot mi je v příp. potřeby nahradí.