Setkání v Otrokovicích

Setkání v Otrokovicích

20. 2. 2019

Nedávno jsem jela přes Otrokovice do Zlína na oční kliniku. A protože Otrokovice ani Zlín neznám, napadlo mne uskutečnit setkání v jednom z těchto dvou měst. Samozřejmě s pomocí někoho, kdo město zná. Termín jsem dala na dobu, kdy jsem měla další kontrolu. Po zveřejnění článku se mi ozvala Jarmila Nedvídková. Na chat sice moc nechodí, ale články čte. To byla moje „spásná duše“.

Jarmila na mne čekala v Otrokovicích na nádraží. Cestou do Zlína na kliniku mně trochu ukázala Zlín. Bylo to sice z dálky, ale i tak se mi to líbilo. Setkání se uskutečnilo v 11 hodin v Otrokovicích, kde jsme se všechny sešly. Ani jsem nečekala, že nás bude tolik. Restaurace U Pecivála byla moc příjemná a my se dobře bavily. Protože se blížila doba oběda, tak jsme se nejdříve "nadlábly".  Vlastně jsme si udělaly „Dívčího Valentýna“. Už jsme si zvykly, že mužům se na krátká setkání nechce, je to ale jejich chyba, protože jsme se měly moc prima. Všichni jsme měly svařák, Hanka dostala chuť na palačinky a já z Jitkou jsme ochutnaly pohár s horkými malinami. Prostě setkání, jak má být. 

Rozcházely jsme se až v 16 hodin na nádraží. Chci poděkovat všem, které dorazily, i Jarmilce Nedvídkové, která mi toto malé setkání pomohla zorganizovat.

Přiložené fotky jsou Aničky Čípové, Jarmily Nedvídkové a něco málo ode mne.      

Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše Onderková
Liborku, to mě těší, že bys rád přijel, ale chápu, že je někdo z daleka a má opravdu problém dojet. Ale někteří jsou z daleka, problém by to nebyl, jenom je to pro ně větší dálka než od nás do Čech. Jinak všem děkuji za příspěvky....
Libor Farský
Ách jó, když já to mám všude táák strašně daleko ...
Eva Mužíková
Koukám na tu pohodičku, tak to má být.
Hana Lancová
Bylo to senzační a jsem moc ráda, že jsem se mohla - i díky mému obětavému muži - zúčastnit. Načerpala jsem novou energii. Díky. :o)))
Dagmar Bartušková
Určitě jste si to užívaly. Fotky se povedly.
Alena Vávrová
Mám z vašeho setkání radost. Jste podnikavé dívky ;-) .
Soňa Prachfeldová
Děvčata je příjemné se podívat na Vás. Z fotek vyzařuje velká pohoda a radost se setkání. Moc vás všechny zdravím.
Alena Tollarová
Restaurace U Pecivála, to zní dobře. Vy ale peciválové nejste a narodilo se další setkání přátel z i60. A tak to má být!
Dana Puchalská
Moc hezké fotky. Byly jste tam všechny kočky.
Hana Rypáčková
Je pěkné vás takhle vidět pohromadě..
Jitka Caklová
Jano díky a věř i kdybych třebas jednomu jedinému člověku stála za pozdrav a upřímné podání ruky, tak žádná dálka pro mě není překážkou ☼
Jana Šenbergerová
Všechna setkání íčkařů vyzařují dobrou náladu a pohodu. Je hezké se setkávat. Jitko, jsi dobrá, je to pěkná dálka. Danuško, hezky jsi to vymyslela.
Anna Potůčková
Tak trochu mně to mrzí, že jsem s Vámi nebyla, obzvláště když to nemám daleko, ale měla jsem tu kamarádku a pilovali jsme spolu setkání v Kořenově ohledně času, kdy pojedeme. Tak snad příště to klapne. Jinak z fotek je cítit pohodu a u všech dobrou náladu.
Marie Seitlová
Pěkné setkání, určitě jste si to užily. Fotky pěkné a krásně dokreslují váš společně strávený den.
Jitka Caklová
Dano, ještě jednou děkuji za pozvání. Přijela jsem ráda a bylo mi s vámi děvčaty dobře ♥
Jitka Hašková
To je dobře, že jste si to tak užily .
Eliška Murasová
Děvčata, je vidět, že vám bylo dobře.
Dana Kolářová
Zdravím všechny zúčastněné setkání.
Zuzana Pivcová
No, bezvadné, "peciválky" jste rozhodně nebyly.
Hana Nováková
a tak to má být, pohoda, smích vše, co krom jiného k životu patří. Krásné posezení....