Na chvíli se zastavit
Foto autorka

Na chvíli se zastavit

23. 12. 2018

Blíží se vánoce, vše spěje do finiše, nevíme, co dřív, na nic nezapomenout. Ten plíživý pocit, je tu pořád. Ptáme se sami sebe, děláme si poznámky, které ve finále stejně někde necháme.

Tenhle týden jsem měla v kalendáři od pondělí červeně napsáno, co máme udělat. Vyzvednout čistič koberců, jít ke kadeřnici, vnučka Anička premiéru v divadle. Aha, ještě s dcerou něco nakoupit, odchytit pošťáka, aby mi konečně doručil dárek z redakce. Po několika rozčílených telefonátech na poštu se mi podařilo chlapce dohnat, takže v sobotu dopoledne mi balíček osobně přivezl domů. Dále sehnat kapra, opraváře na pračku, který přišel, viděl a vynesl ortel - nová pračka. Pravidelné návštěvy kolegyň, v sobotu sestra., takže vymyslet něco k obědu. Na jeden týden celkem dost.

Ale světe, div se, protože mezitím vším se mi povedlo zastavit se a udělat pár fotek. Chvíli jsme měli zimu, vyfotila jsem trochu z předvánoční atmosféry u OC Fórum a uvnitř, a malinko rozmazaný, ale velký vánoční strom na Mírovém náměstí. Kritici mého množství fotek u mých článků budou spokojeni, tentokrát jich je opravdu málo. Myslím, že pro letošek už je to ode mě poslední příspěvek.

Přeji všem krásné prožití vánoc, pohodu u stromečku, bohatou nadílku a štěstí a hlavně zdraví do roku 2019.

Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Oldřich Čepelka
Jen jsem ocenil, cos tu naaranžovala. Z legrace jsem napsal, že chybí ještě notebook a čouhající nohy. To´t vše.
Oldřich Čepelka
Z tý fotky se mi trochu dělalo mdlo, až pak jsem si přečetl, že je to montáž. Ještě tam chybí do sněhu zapíchnutý počítač a čouhající nohy padlých otců a matek.
Alena Tollarová
Tak jsem s lehkým zpožděním a po tom, co jste kapra snědli, kalendář už visí a pračka pere, zavítala do předvánočního Ústí. Hezký nový rok 2019!
Zdenka Jírová
Výstižný článek a hezké fotky.
Ilona Kolářová
Krásné vánoce.:)
Marie Ženatová
Díky za hezké fotečky...
Blanka Macháčková
Hezké vánoční pokoukání. Přeji Krásné svátky.
Marie Seitlová
Děkuji a přeji pěkné svátky.
Marie Novotná
Každý jsme takový, jaký jsme. Ať chceme nebo ne. Diky za krásné fotky(čím víc, tím lip) a přeji krásné vánoční svátky.
Elena Valeriánová
Krásné vánoce.
Jitka Mošovská
Naďo, tak to má být. A co jsi napekla cukroví, zahlédla jsem na FD. Hezké vánoce.
Eva Mužíková
Nadičko, když poslední, tak poslední, Začni tedy přemýšlet o tom prvním v roce 2019. Už se těším.Bertice
Jitka Hašková
Naďo, zajímavý článek a bezvadné fotky. Mám raději krátké články, jako je ten tvůj, a hodně fotek. Děkuji.
Zuzana Pivcová
Své letošní příspěvky, které jsem si vždy ráda přečetla a prohlédla, jsi uzavřela hezky rozjímavým pohledem na předvánoční ruch a pojetí z Tvého pohledu. Díky a krásné svátky oběma.
Naděžda Špásová
Já děkuji a i vám přejeme krásné vánoce, pohodu, radost a hlavně zdraví a to všechno i do roku 2019. :-)
Lenka Hudečková
Nadi, máš krásný poslední letošní článek. Fotky bezva. i já jsem toho tento týden měla hodně, tři návštěvy doma, na jedné jsme byli s Jiříkem dneska. V pondělí a ve čtvrtek jsem pekla vánočky, ve čtvrtek pak i kokosky z volných bílků. Ve středu jsem byla u kadeřnice. Do toho praní, žehlení. Včera povlékání, ale to naštěstí celé udělal Jiřík sám. Zrovna tak celý tento týden obstarával menší nákupy. A já jsem šťastná, že jsem na žádný nemusela...A tak to máme všechny si myslím. I my jsme stihli v týdnu jednu (a poslední zatím) mrazivou procházku i s pár fotkami. A hned další den začalo pršet a sníh zmizel a kouzlo vánočního počasí také..Krásné Vánoce Tobě i celé Tvé rodince přejeme my Hudečci :-)
Alena Vávrová
Ó, "o" se někam zatoulalo :-))
Alena Vávrová
Naď, náhodou jsi dobrá, já jsem na ten snížek jen koukala a říkala si "měla bych to vyfotit" - no a na druhý den do něj už pršelo. Ráda jsem se proto podívala na ústeckou zimu a přeju vám vespolek krásné vánoce!
Věra Ježková
Naďo, já ke kritikům počtu tvých fotek rozhodně nepatřím. Protože jsou krásné a procházky s tebou byly vždy příjemné. Díky i za toto pozastavení – a krásné Vánoce tobě a tvým blízkým.
Jana Šenbergerová
Naďo, mně hodně fotek určitě nevadí. Vidím, že je to všude podobné, jen nám se ještě nepovedlo nafotit, co bychom rádi. Zdravíme tam k vám z Jeseníků a přejeme celé tvé rodině krásné svátky. Ta zastávka byla moc příjemná ...
Hana Rypáčková
Moc ráda jsem s tebou pobyla v předvánočním čase...
Dana Puchalská
Ano Nad'o. Před svátky nastává hektické období. Přeji Ti krásné prožití vánočních svátků a na další příspěvky se už nyní těším.