Fotoreportáž: Letní odpoledne
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Letní odpoledne

27. 6. 2018

Tak jsem tu zase. Počasí se nám otočilo z léta k podzimu a my jsme si zase vyjeli na nedělní procházku. Samozřejmě na Střížák. Sice to vypadalo, že spíš začnou padat trakaře, ale přesto jsme to zkusili. Na kopci jsem byla docela vděčná za svých pár kilo navíc, protože tam tak fičelo, že být muší váha, vlaju ve větru jako červené trenýrky na Hradě. Měla jsem totiž na sobě červenou kšiltovku a červenou mikinu. Nicméně jsme to riskli, pejsci se krásně a nerušeně proběhli, protože jsme tam byli sami. Nad hlavami nám kroužilo několik poštolek, ale zachytit je se mi moc nepodařilo, i když na jedné fotce jsou hned dvě.

A abych nevybočila z normálu, nafotila jsem svůj oblíbený objekt, a to je nebe nad hlavou. Mraky se kupily, tak jsem vám jich pár vyfotila. No, možná trochu víc. Byla čerstvě posekaná louka a vzhledem k tomu, že tady dost dlouho nepršelo, tráva vypadá spíš jako na podzim, ale je neděle 24.6.2018, fakt.

Přeji všem krásné, pohodové a hlavně bezbolestné léto, spoustu zážitků z objevování dosud nepoznaného, no, prostě si to užijte.

Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Nadi, pěkné fotky i s těmi poštolkami. I u nás vídáme plno dravců, ale na focení to většinou není. Jsou rychlí.
Marie Ženatová
Také moc ráda fotím mraky nad hlavou, díky moc...
Jana Šenbergerová
Pokud mraky netvoří souvislou šedivou deku, nemohou zklamat. A u vás je nebe veliké, převeliké. To si přímo prosí o snímeček. Také si krásně užívejte léto. :-)
Marcela Pivcová
Moc pěkné fotky, také se občas v létě snažím pár mraků nafotit, ale ty Vaše jsou rozhodně lepší!
Dana Puchalská
Moc pěkné a fotky nemají chybu.
Soňa Prachfeldová
Naděnko, krása, také tohle miluji
Hana Rypáčková
Ano, mám ráda nebe nad hlavou. Dobře děláš.
Eva Mužíková
Nadičko, jak dlouho jsi to fotila?? Nádherné záběry, do některých mračounů bych nejraději skočila:)))
Alena Vávrová
Ty mraky jsou na Střížáku přímo impozantní. Také bych fotila. I vám krásné léto, Naďo a Petře.
Marie Doušová
Když se dívám na Vaše fotky , tak si vybavím moje jízdy na kole ,kde vždy zastavím, napiji se a koukám do mraků jak se pohybují . Vaše fotky jsou kouzelné a moc mě potěšily, neboť ráda pozoruji oblohu na svých toulkách přírodou.
Elena Valeriánová
Taky ráda fotím mraky a u Tebe se mi líbí, když fotografování mraků, tak ať jsou na fotkách dominantní. Tak to má být. Líbí se mi to.
Zuzana Pivcová
Díky, Naďo, za krásnou reportáž a také oběma přeji co nejpohodovější léto (třeba se spoustou mraků, ale jen na focení).
Blanka Macháčková
Mraky jsou krásně fotogenické. A ta práce s tím! Máš můj obdiv.