Fotoreportáž: Pozvánka na Miladu
Foto: autorka

Fotoreportáž: Pozvánka na Miladu

24. 5. 2018

Léto se jara neptá a bez ohledu na střídání ročních období ukrajuje jeho dny a přebírá svou vládu. A tak jsme využili teplo slunečních paprsků a nedělní odpoledne jsme se rozhodli věnovat návštěvě ústeckého moře, Jezeru Milada. Je to další moje oblíbená lokalita a vděčný objekt k focení.

Bylo tam docela živo. Novinkou je rozšířené parkování, nová cesta, takže přibyli cyklisté, kolem pláže jsou rozestavěny toi toi WC a stánky s občerstvením. Zatím byl otevřen jeden. Koupalo se jen pár odvážlivců, teplota vody byla pouze pro otužilce. Okolí krásně zarůstá zelení, ale u samotné pláže není proti slunci žádná ochrana, což je velká nevýhoda. Přesto si myslím, že milovníci vodních sportů a koupání si určitě přijdou na své. Chybělo jen vodní ptactvo, zřejmě hnízdilo na druhé straně jezera, kde byl klid.

Vzhledem k tomu, že obloha nad jezerem byla celkem bezmračná, jako malou třešničku na dortu jsem si dovolila přidat mračno nad naší zahradou začátkem tohoto týdne. Pokud se dostanete do našich končin, návštěvu Jezera Milada vřele doporučuji.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Naďo, krásné moře i s pláží je Milada...díky za článek :-)
Naděžda Špásová
Díky všem za příspěvek. :-)
Alena Vávrová
Je tam krásně - fotky jako důkaz.
Hana Rypáčková
Syn si Miladu dost oblíbil, taky se tam musím podívat, ale kdy?
Eva Mužíková
Nadi, takovou přírodu mám také moc ráda, Modrá průzračná voda, kamení, rákosí a nad tím modré nebe. Nádhera. Ovšem i páni mračouni v Tvém podání jsou jako vždy luxusní.
Marie Ženatová
Díky moc za zajímavé fotečky...
Marie Novotná
Tohle moře by se mi taky líbilo.Moc hezké.
Helena Votíková
pardon.. jsem se. J se asi utopilo.
Helena Votíková
Naďo, je tam krásně. Už sem se s Miladou seznámila :-). Fotky máš opět moc povedené.
Věra Ježková
Určitě bych dala přednost moři ústeckému před Středozemním a jemu podobnými. Hezké fotky.
Alena Tollarová
Naďo, máš to s Miladou asi jako já s Dobříňskou pískovnou, taky jsem tam každou chvíli. I na Miladu bych se ráda někdy podívala.
Elena Valeriánová
Díky za pozvání, ale Miladu "naživo" nikdy neuvidím. Ani mě to nemrzi, mám ráda přírodu tak trochu "nadivoko". Ale fotky jsou pěkné, laděné do modra a do modrobíla.
Zuzana Pivcová
Je to krásná krajina a krásně čisté barevné snímky.
Dana Puchalská
Tam ale musí být krásně. Nádherné fotky, děkuji.