Fotoreportáž: Leden na zahradě
Foto: autorka

Fotoreportáž: Leden na zahradě

31. 1. 2018

Je leden 29.1.2018, konečně po dnech plných mlhy, deště a šedi vykouklo slunce a zdálo se, že to do odpoledne vydrží. Chtěla jsem se konečně zase jednou podívat na zahradu. Od listopadu jsem tam nebyla a už mi to chybělo. Na kontrolu jezdil jen manžel. Po obědě jsme tedy vzali psy a odjeli do Brné.

A rozhodně jsem nebyla zklamaná. Foťák jsem měla s sebou, nebe bylo modré a mraky na něm byly opravdu krásné. Tak jsem je pro vás vyfotila a tady je máte. Překvapily mě kvetoucí sedmikrásky a čemeřice s poupaty před rozkvětem.

Snad se vám budou mraky líbit jako mně, zvu vás na modré lednové nebe.

Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Foltýnová
Také chodíme nakukovat na zahradu a čekáme na jaro. Počasí je za oknem jarní. Dokonce jsem viděla asi na FB,že někde už kvetou i jabloně.Příroda je nevyzpytatelná Ale Tvé snímky jsou moc hezké.Krásná modrá obloha.Moc se mi líbí.
Elena Valeriánová
Taky patřím k těm, co rádi fotí mraky. Někdy jsou jak malované, jindy jak z pekla. Ale vždy zajímavé.
Alena Tollarová
Člověk by čekal, že v lednu bude zahrada odpočívat pod sněhovou duchnou. Ale není tomu tak, tak místo sněhu můžeme fotit aspoň hezké mraky. Když se občas ukážou. To pak je radost.
Lenka Hudečková
Nadi, krásné fotky, takto u nás bylo včera a v úterý, dneska už zase padá sníh s deštěm, nic moc...a je tam vlezlá zima..
Eva Mužíková
Nadičko, kdepak jsou pejskové??? Na světě je krásně, Tvé fotky jsou toho opět důkazem.
Lidmila Nejedlá
Jejda, tam je krásně. A to modré nebe!
Zuzana Pivcová
Moc hezké snímky včetně Tvých tradičních krásných mraků!
Marie Ženatová
Díky za moc hezké "jarní" obrázky...
Dana Tomanová
Naďo, hezké snímky. Včara bylo krásně, také mi to nedalo a fotila jsem.
Marie Doušová
Krásné obrázky, připomíná mi to moje pozorování oblohy, když se toulám se psem a pozoruji oblohu ,okolí a jsem v té chvíli šťastná.
Blanka Macháčková
Je leden ještě zimní měsíc? Zdá se, že je jaro. Naďo, hezké záběry.
Jitka Hašková
Moc hezké. Příroda se už brzy probouzí.