Zážitek roku 2017 na 50 slov
Ilustrační foto: pixabay.com

Zážitek roku 2017 na 50 slov

3. 12. 2017

Bylo jich víc. Krásných, i těch méně příjemných. Minulý týden mi zazvonil mobil a já s překvapením zjistila, že volá mladší bratr. Po ránu. To se ještě nestalo. Proboha, co se děje, zatrnulo mi. V devadesáti letech zemřela naše poslední teta. Od této chvíle jsem nejstarším členem naší rozvětvené rodiny.

Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Děkuji všem za podporu a milá přání. Obě moje babičky a jedna prababička se dožily skoro devadesátky a podobně na tom byl pradědeček. Moje maminka tradici porušila, tak se nechám překvapit. :-)
Alena Tollarová
Jano, Ty se tohoto zodpovědného postu zhostíš s grácií sobě vlastní. Aˇt Ti dlouho vydrží.
Lidmila Nejedlá
Jani, tak si ten post hodně dlouho a ve zdraví užívej.
Alena Vávrová
Hezké Jani! Tak ať Ti to šéfování ještě dlouho vydrží. Nás je tolik, že v tom nemám ani přehled, ale nejstarší ještě určitě nejsem.
Olga Štolbová
Ahoj Jani, být stařešinou rodu je úžasné. Zamyslela jsem se a vida..., jsem také stařešina rodu. Dvě děti, tři vnoučata, jedno pravnouče, jedna sestřenice, dva bratranci. To je tedy obrovská zodpovědnost, nevím jak to zvládnu. :-)
Věra Ježková
Paní Jano, napsala jste to moc hezky. Přeji vám hodně šťastných let v roli „stařešiny“. (Já jsem, podobně jako Zuzka, taky „nejmladší“ z dvoučlenného příbuzenstva. Mamince je 85 let.)
Naděžda Špásová
Jani, to neva, jsi čupr děvče. Jako nestora tě rodina bude muset poslouchat. Teta se dožila krásného věku, tak máš dobré vyhlídky.
Marie Doušová
Jano ,já vám přeji , aby jste byla hodně dlouho na výsluní nejstaršího člena rodiny a byla tak příjemná ,hezká a vitální hodně dlouho!
Jana Šenbergerová
Děvčata, díky! Teď si to teprve budu užívat, i když bráška konstatoval, že už se kácí v našem lese.
Lenka Hudečková
Jani, hezké, krátké a výstižné. Tak se sluň na pozici rodiny co nejdéle.. Jsi mladá, krásná, aktivní, tak na to máš :-)
Zuzana Pivcová
Janičko, Ty jsi nejstarší z Vaší rozvětvené rodiny. A já jsem "nejmladší" z našeho dvoučlenného příbuzenstva. :-) Ale v bývalé práci, ve vojenském archivu, jsem v posledné době také už byla nejstarší. Tak ať si to postavení stařešiny ještě dlouho užíváš.