Mini setkání íčkařů
FOTO: autorka

Mini setkání íčkařů

18. 10. 2016

Na setkání v Doksech jsme se díky náhodě blíže seznámili s Helenou Votíkovou a jejím přítelem Romanem Procházkou. Zažili jsme spoustu legrace, slovo dalo slovo, a vzhledem k tomu, že Roman je rodák z Ústí nad Labem (jak je ten svět malý), domluvili jsme se na setkání, až k nám budou mít cestu. A tak jsme se po předchozí domluvě konečně sešli 16.10.16. Počasí bylo přijatelné na procházku po městě. Roman i Hela se chtěli podívat na místa, kde před lety působil.

První cesta nás zavedla do Letního kina. Naštěstí bylo otevřené a až na jednoho spáče jsme tam byli sami. Potom jsme pokračovali do Domu kultury, kde můj muž léta pracoval. Bylo nám umožněno si prohlédnout prostory DK,  jukli jsme na představení pohádky a cestou potkávali manželovy bývalé kolegy. No a pak jsme odkráčeli do OC Fórum, kde je stanice lanovky na Větruši. Po hradu Střekov je to jedna z dalších dominant Ústí nad Labem.

Nahoře jsme si dali v restauraci něco dobrého a počínaje Letním kinem a konče na zastávce trolejbusu jsme povídali a povídali. To víte, íčkaři, že jsme proprali i vás. Ale fakt jen trochu. Nejsme totiž ani zlí, ani závistiví, ani škodolibí. Hela i Roman jsou moc milí a příjemní lidé, kdo zná Romana, tak ví, že je s ním legrace, prostě to bylo opravdu super odpoledne. Můžu směle říct, že máme na ičku príma přátele, a doufám, že si to zase někdy zopakujeme. Napsat článek jsem dostala befelem, tak to se přece musí.

Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Hudeček
Hezké setkání. V Ústí jsme ještě nebyli. Do té kabinky bych asi nevlezl :-)
Lenka Hudečková
Pěkné jsou i fotky, na ty já vždy zapomenu :-)
Lenka Hudečková
Další pěkné setkání íčkařů, to je moc prima. A že je s Helou a Romanem sranda, víme i my :-).
Naděžda Špásová
Děkuji za váš zájem.
Oldřich Čepelka
ošlete mi někdy echo o setkání úček. Asi málo prohlížím Akce 60. Nejlíp severní polovina Čech vč. Prahy. cepelka@malery.cz
Hana Rypáčková
To je moc hezké setkávání...
Eva Balúchová
Bezva setkání a je dobře,že jsi nám o něm napsala.Ráda jsem vás zase viděla i když jenom na fotkách.Na Větruši jsem byla,ale lanovkou jsem ještě nejela.Příště...
Marie Seitlová
Je fajn když se lidé setkávají a mají si co říci. Díky za to, že máme ičko.
Soňa Prachfeldová
Hezké setkání, jak jsem vás poznala obě dvojice, jste moc příjemní a Roman navíc velmi zábavný. Naďko, my jsme byli 15. na Střekově a je to krásný romantický hrad, dole restaurace Kovárna - stylová, moc hezký výlet.
Jarmila Komberec Jakubcová
Je skvělé když se lidé setkávají a tady na íčku je k tomu velká příležitost.
Alena Tollarová
Určitě jste si při vzpomínání užili i spoustu legrace, a tak to má být!
Elena Valeriánová
Přesně tak to je, přátelé máme díky íčku napříč republikou. A když se podaří setkání je to bezva.
Helenka Červenka
Taky se díky íčku setkávám s milými lidmi a s Helou a Romanem jsme nadávno jeli historickým metrem. Díky, íčku máme přátele z každého kousku republiky!
Ilona Kolářová
O minisetkání íčkářů také něco málo vím, protože se u mě v práci stavovali Helenka s Romanem. Helenku jsem poznala okamžitě (znám ji z přehlídky), Romana jsem neznala, je to docela veselý člověk a musí být s nimi zábava. Škoda, že byl docela frmol. Jinak se přiznám, že lanovkou na Větruši jsem ještě nejela. Když tam jdu, tak po svých.
Zuzana Pivcová
Je moc fajn, když se lidi z portálu i mimo velké srazy spřátelí tak, že se začnou navštěvovat nebo společně někam jezdit. Mám teď na mysli hlavně dvojice.
Alena Vávrová
Bezva akce, setkávání fandím a lanovku na Větruši si taky slibuji už delší čas.
Květoslava HOUDKOVÁ
Helenka i Roman jsou velmi příjemní, vtipní atd. a současně moji nejbližší "skorosousedé". Bydlí v Praze-Čakovicích - a tudy vede i trasa autobusu Kostelce n.Lab. - Praha. Určitě si taky domluvím setkání = až mi to zdraví umožní a já aspoň přivezu slíbené kytičky (letos nesplněno). Helenko, Romane - ZDRAVÍM! - už se mi -byť pomalu- daří i návrat do normálu a též na "í"čko.
ivana kosťunová
Každý rokse chystáme na výlet do Ústí a navštívit Větruši, ještě nám to nevyšlo. A taky tam obdivuji ten váš nový most přes Labe.