Vzpomínka na šamana
FOTO: autorka

Vzpomínka na šamana

5. 8. 2016

Bylo mi přes padesát. Cítila jsem se ale jako osmdesátiletá nad hrobem a nechtělo se mi žít. Synovi bylo patnáct, dceři přes dvacet a chtěli mě tady mít.

Měla jsem spoustu neduhů, zvýšený tlak, zvýšený cukr, bolesti páteře, problémy se štítnou žlázou a silné deprese. Chemických léků jsem brala asi deset. Vždycky jsem silně inklinovala k přírodě. Tak jsem se rozhodla, že se obrátím na moudrou matku PŘÍRODU, a začala jsem užívat byliny z Peru a praktikovat meditace. V přírodě jsem pobývala co nejvíce.

Psal se magický rok 2012. A já se přihlásila na léčebnou meditaci se šamanem Donem Serchiem z Peru. Meditovalo nás tam asi 300 lidí. Úchvatné bylo to, že jakmile se začalo, měla jsem pocit, že jsem tam úplně sama.

Při meditaci jsme použili zrychlený indiánský dech, abychom do sebe napumpovali co nejvíce očistné energie. Byla to veliká síla. Když jsme skončili, vyskočila jsem jako srnka a šla šamanovi poděkovat, měla jsem pro něj malý dárek, objali jsme se a já myslela, že se úplně ztratím v Nekonečnu blaha. Tolik energie, co jsem v sobě měla, bylo to úžasné!

Začala jsem u nás doma v parku zase po 10 letech běhat, dokonce jsem udělala kotrmelce dopředu i dozadu. Vlastně jsem si připadala jako malé děcko, pro které není NIC problém. Zdravotní neduhy zmizely jako mávnutím kouzelného proutku.

Asi po roce jsem se dozvěděla, že šaman z Peru, který poprvé navštívil Evropu a pomohl tady spoustě lidem, se z toho pak doma v Andách vzpamatovával asi půl roku. Byl to HRDINA a já se před ním hluboce skláním, s čistou, bezbřehou láskou, úctou a pokorou!

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Milá Květo, stoprocentně tomu věřím. U mě je ale problém, že špatně snáším hromadné akce. Zažila jsem kdysi jednoho ruského léčitele na Výstavišti a mohu říct, že mě to spíš poškodilo. Některým obdarovaným léčitelům však věřím a jejich působení mi v průběhu let několikrát pomohlo. A čím jsou přírodnější, tím lépe! Díky.
Karel Boháček
...všechny nemoci jsou způsobeny špatným dýcháním, proto tlustí a stresovaní špatně dýchají, sportovci umí dýchat. Toť celý problém - nic jiného zatím není .
Lubomír Müller
Paní Květo, krásná a tolik obsažná "mikropovídka" na téma vlastního života. Vzala jste život do vlastních rukou, jak se říká, a věřím, že ho z nich jetšě dlouho nepustíte a s "šamanskou energií" ho budete dál kráně spravovat. A inspirovat další. Krásně jste to napsala.
Hana Rypáčková
Zajímavé.
Jitka Havlová
Paní Květo děkuji za váš příspěvek. Znovu mě utvrzuje v přesvědčení, že za své zdraví jsme zodpovědní každý sám a že je jen na nás, zda budeme "polykat pilule" anebo hledat v sobě vnitřní sílu k jinému přístupu ke svému zdraví a potažmo životu.