Ještě jednou Léto květů 2016 v Otmuchowě
FOTO: autorka

Ještě jednou Léto květů 2016 v Otmuchowě

25. 7. 2016

Jak jsem naznačila u článku pana Veseckého, také jsme tam byli a hodně fotili. Naše fotografie nejsou dokonalé, stejně jak nebyly dokonalé podmínky pro fotografování. Malé prostory, spousta lidí, všude nohy, ruce, hlavy. V blízkosti každého exponátu buď radiátor, osvětlení nebo aspoň zásuvka na zdi. Nicméně to všechno bylo součástí této široko daleko proslavené akce, kterou každý rok navštíví více lidí.

Kromě zahradníků tam nabízí své výrobky řada různých řemeslníků, umělců a prodejců, ale těm jsme věnovali svou pozornost jen okrajově.

Všude bylo rušno. Na náměstí probíhal program, v podzámčí o kus dál se ozýval hluk od kolotočů, které byly stejně obležené jako prodejci květin u zámku.

Koupili jsme mini lilii přátelům, se kterými jsme tam byli v několika předchozích letech, a dva pořádné kusy tvarohového a makového koláče, které nám vždy moc chutnají.

Vstupte s námi aspoň virtuálně do města a do zámku, ve kterém se ten mumraj odehrává.

Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Jani, moc pěkná reportáž. Krásně zdokumentováno. Nohy vedle kytek nevadí, vystihují zájem návštěvníků.
Hana Rypáčková
Do Očmuchova očmuchávat kytičky jen virtuálně, ale přeci....Bylo co k vidění.
Marie Magdalena Klosová
Zdravím,Jani.mm
Alena Tollarová
Květiny, oděvy, šperky - dobrá kombinace lákající k návštěvě. Díky, Jano, za zprostředkování zážitku.
Alena Várošová
Jani,díky za přkrásnou galerii květin.To jsem se pokochala nádhera.To je vidět,že fotografovala žena převážně samé kytice.
Lenka Hudečková
hezký článek s pěknými fotkami. Jani, děkujeme :-)
Zuzana Pivcová
Mám ráda fotodokumentaci, která je i dějová a chronologicky dokresluje příběh. A tak je to i v tomto případě!
Elena Valeriánová
Jani, četla jsem si článek ještě na Tvém profilu. Taky jsme tam asi dvakrát byli. Minulý rok i letos nás odradilo horko. Souhlasím s Tebou je to pastva pro oči, ale i ostatní smysly. Hlavně čich a chuť si přijdou na své. A nepodceňujte Vaše fotky, jsou krásné a vypovídající. Díky.