Malé novoroční radosti
FOTO: autorka

Malé novoroční radosti

2. 1. 2016

Tak už to máme za sebou. Skončily vánoce, přežili jsme Silvestra a Nový rok, o který se chci s vámi krátce podělit. Po opravdu povedené svíčkové s knedlíkem, brusinkami a šlehačkou a po dobré kávičce jsme se domluvily s kamarádkou Maruškou ze Šluknova, která u nás trávila Silvestra a Nový rok, že by to chtělo trochu pohybu. Připojila se k nám vnučka Anička, která na rozdíl od nás, má toho pohybu až až, trochu víc jsme se nabalily a vyrazily na vzduch.

Asi jako všude po republice i u nás napadalo něco málo sněhu, takže ten svět byl hned hezčí. Prý se má na Nový rok vylézt na nejaký kopec, tak jsme se vydaly nad nedalekou jízdárnu, kam občas chodíváme s pejsky. A jak jinak, i s foťákem. Bohužel, slunce to na Silvestra asi přehnalo, tak vyspávalo a nechtělo se mu z pelechu. Vyšly jsme nahoru a ejhle, všude bílo. Bohužel nejen na zemi, což nevadilo, ale i na nebi, což pro focení až takový ideál není. Přesto jsme šly dál, Anička si hrála se sněhem, prohlížely jsme si krájinu okolo, dokonce jsme si zpívaly. Potkávaly jsme lidi na procházce a  jedné starší paní se náš zpěv moc líbil.

Byl to velmi příjemný pocit, pár fotek se snad také povedlo. Po hodině jsme to obrátily k domovu a můžu říct, že mi bylo moc dobře. Doufám, že nám v roce 2016 nebudou tyto chvíle chybět a zažijeme jich co nejvíce.

 

Hodnocení:
(4.3 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Naďo, vzali jste to za ten správný konec. A k tomu ještě s písničkou! Zadělali jste si na dobrý a veselý rok. Tak ať to vyjde.
Zuzana Pivcová
Hezká procházka a myslím, že i bez sněhu by byla stejně pohodová. :-)
Jana Šenbergerová
Krásně jste si to užily, tak ať vám taková pohoda vydrží po celý rok. :-)
Michaela Přibová
Naďo, zdravím a přeji vše nejlepší v novém roce. Hezké fotky a krásné vykročení do nového roku.
Marie Seitlová
Krásně prožitý první den v roce, jen tak dál. Chybí mi tu novoroční koníci, ale na foto dne jsou úžasní. Dávám za ně *****
Libor Farský
Jejda, Naděnko. Tak rád bych Vás potkal když si zpíváte a třeba i v mlze! Přidal bych se k Vám, pokud bych tu písničku znal. Jenže mohu jen hvězdičkovat... Anebo si tykáme? Šmarjá, já v tom mám binec! :-)
Vanda Blaškovič
Mě se ty fotky moc líbí, nevadí že nesvítilo sluníčko. Z fotek i psaní dýchá pohoda, paní Naďo. Ať vám vydrží po celý rok!
Eva Balúchová
Ať se vám vydaří celý nový rok tak jako novoroční vycházka.
Hana Rypáčková
Pro mne to pocukrování, které trvalo tak krátce, byla také radost....