My a Poděbrady

My a Poděbrady

28. 4. 2015

Chci se ještě vrátit k víkendovému setkání i60 v Poděbradech. Díky všem zainteresovaným osobám za uspořádání této akce. Budiž vám útěchou spokojenost a radost ze setkání všech přítomných. Byl to sice pouze zlomek všech íčkařů, ale i tak to stálo zato.

Poděbrady jsou krásné a příjemné město, i když pár negativů by se také našlo, jako třeba šílený provoz na nepřehledné křižovatce uprostřed náměstí, nebo placené parkoviště u Alberta. To jsou ale detaily jen tak na okraj. Krásné počasí umocnilo hezky strávené necelé tři dny a sobotní únava z hektického přebíhání od památky k památce, někteří i na procedury se dala docela zvládnout. Slibované 2 km od soutoku Labe s Cidlinou se sice protáhly na 3,5 km, ale procházka podél Labe byla taky pěkná.

Tak to je asi všechno. Fotky jsem dala na profil i60-party. Mějte se všichni krásně a užívejte si jara plnými doušky. I když u nás dnes padal déšť se sněhem, ale snad jsou to už poslední záchvěvy zimy.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
i60 Párty Poděbrady
Zde je k prohlédnutí spousta fotek