Vtipnější vyhrává: Řidič Boone

Vtipnější vyhrává: Řidič Boone

31. 1. 2015

To jsem já, jmenuji se Boone a pevně držím volant, cestování autem prostě miluji. Jen škoda, že kámoš Amík to taky tak neprožívá. Zatímco on vždycky celou cestu prospí, já bych nejradši řídil sám, abych si jízdu co nejvíc užil. Všechno musím sledovat, o nic nesmím přijít!

Fotografie vznikla v roce 2014 cestou na letní výlet v Ústí nad Labem, kdy si páníčci museli koupit sváču, protože mají jen dvě nohy, a tak se cestou musí posilnit, aby vůbec došli do cíle.


Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Pěkná momentka, mám pejskovou a ta, když jdu nakoupit, tak se schová na podlahu pod volant, tak nejdřív musím zkontrolovat pedály a pak jedem
Michaela Přibová
Strašně roztomilí pejskové!
Olga Štolbová
Krásní kluci a šikovní. Gratuluju...
Eva Mužíková
Nádherní pejskové, to je něco pro mne. Ten můj , když byl malý, také se snažil cpát se mi během jízdy na klín. Nyní má na zadním sedadle velkou přepravku, je v ní spokojený a já také...
Lidmila Nejedlá
Kdyby dosáhl na pedály, určitě by to rozjel. To odhodlání je zřejmé.
Hana Rypáčková
Moc jim to sluší,prima parta.to bych si ale netroufla.Na krátké vzdálenosti je náš na klíně spolujezdce a jak jedeme kolem policajtů, je shozen na zem.Na dlouhé je v plastovém koši na prádlo na zadním sedadle.Protestuje, ale pustíme rádio a občas ho kontrolujeme, často zastavujeme.
Zuzana Pivcová
Milé a veselé. Pamatuji si z mládí, jak náš soused v jižních Čechách jezdil s jezevčíkem na klíně, takže ten taky soustavně "řídil". Je ale pravda, že tehdy se to tam nebralo moc přísně.