Přehled posledních diskuzních příspěvků

Tak jsme to zvládli!

Věra Lišková 7.5. 10:05
Babička pomáhá na jedničku. Dcera by nevystudovala vysokou školu, problém byl v matematice, hned v prvním semestru, ale stačilo pár hodin doučování a už se chytla a školu zdárně dokončila. Dnes je možné doučování online, i s výběrem lektora podle sebe. Možná bude stačit pár hodin a vnuk se srovná, jsou to nejlépe investované peníze.

S nadějí na cestě za dobrodružstvím

Miloslava Richterová 6.5. 11:39
Přeji Vám hodně zdraví a samé pěkné vycházky bez potíží, fotografie jsou nádherné :-)

Můj seniorský den

Dušan Brabec 6.5. 10:22
Hezké čtení. A lenošení v seniorském věku je vedle aktivit rovněž důležité.

Kdo řídí můj život? Náhoda!

Dušan Brabec 6.5. 10:19
Ano, náhoda je mocná čarodějka a člověk by se k ní měl, pokud ji zaznamená, stavět pokorně a pozitivně. Článek se mně četl příjemně s asociací na moje vlastní životní náhody, a to nejen ve vztazích - manželka, děti, rozvod, druhá manželka, její úmrtí též v roce 2021, start života vdovce až po nalezení současné přítelkyně. Ostatně o náhodě z obecného pohledu jsem sem napsal článek (viz www.i60.cz/clanek/detail/33883/nahoda), který má aktuálně přes 6000 přečtení, a píseň Život je jen náhoda jsem zakomponoval do podobného článku (viz www.i60.cz/clanek/detail/33694/jak-jsem-se-stal-nahodou-soucasti-vernisaze-the-secret-gallery). Tak nejen vám, ale všem, přeji i nadále pokračování pozitivních náhod.

Šedesátníci a starší byli dříve opomíjení, nyní se jim všelijak nadbíhá

Jiří Dostal 6.5. 07:00
:-) :-) Roztomile o provaze v domě oběšencově, ale život holt tropí hlouposti :-) :-)

Některé prohřešky proti českému jazyku by měly být trestným činem

Helena Záchová 5.5. 09:30
Kdysi jsem četla jednu krásnou a pravdivou myšlenku: Národ, který si přestane vážit toho nejdůležitějšího, co má - svého mateřského jazyka- spěje k zániku.

FEJETON: Tu bagetu holubům dolámu!

Jiří Dostal 5.5. 07:35
:-) Tak Tak , zlaté je Písmo s hleděním na ptactvo nebeské, co neseje ani nesklízí do stodol, natož spolek "Sypejte ptáčkům" pana Tylínka, alias Al Kapouna, alias Lojzy Kápa. :-)

Barevné odpoledne

Dagmar Vargová 5.5. 07:25
Tak to je nádhera, hned po ránu! Pohlazení po duši a pastva pro oči :-). Díky.

Můj seniorský den: Práce, která mi přináší radost

Zuzana Pivcová 4.5. 12:31
Jsi úžasná, pracovitá, optimistická a ještě stihneš jezdit do Londýna.

Martin Písařík – muž v pohybu

Vlasta Ledlová 4.5. 11:16
Chystám se do Divadla Na Fidlovačce na Válku Roseových. První pokus nevyšel, bylo beznadějně vyprodáno.

Dárek z íčka

Vladislava Dejmková 4.5. 08:59
Aničko, krásné fotografie známých míst v Praze. Ráda se dívám tvýma očima, ty máš cit pro parádní záběry.

50 let pražského metra

Vlasta Ledlová 3.5. 14:25
Moc děkuji za zajímavý článek. Metro člověk může mít rád a taky nemusí. Jedno mu ale nikdo neupře, šetří nám spoustu času. ?

Člověk míní, život mění: Těžká jsou rána důchodců

Jiří Dostal 3.5. 11:22
:-) Pěkné, doma to mám felinoterapeuticky s kočkou a kocourem, prostě záchod věrných strážců... :-)

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.