Nezapomenutelné vánoce našich čtenářů
Ilustrační foto: pixabay.com

Nezapomenutelné vánoce našich čtenářů

26. 12. 2018

Veselé, něžné, nostalgické, pochmurné, ale i srdcervoucí příběhy se objevily v rámci naší soutěže Moje nezapomenutelné vánoce. Jak tato poslední letošní soutěž skončila?

Jako u každé literární soutěže, i tentokrát bylo těžké vybrat ty nejlepší příspěvky. Každý z nich byl něčím zajímavý, každý měl své kouzlo, náboj či dokonce prvek "13. komnaty". Nakonec jsme se rozhodli ocenit těchto pět příspěvků:

Ladislava Dejmková: Vánoce, na které nezapomenu
Jarmila Nedvídková: Moje zapomenuté vánoce
Jana Kollinová: Moje nezapomenutelné vánoce
Blanka Macháčková: Moje nezapomenutelné vánoce
 
Gratulujeme těmto vítězkám, kterým po Novém roce pošleme přírodní kosmetiku z našeho e-shopu. A děkujeme všem autorům, kteří se naší soutěže Moje nezapomenutelné vánoce zúčastnili.
 
Ještě připomínáme, že na portále i60 běží soutěž "Škoda z lásky", jejíž vítěz si bude moci užít skvělý vůz Škoda Karoq. Více informací o této soutěži najdete na tomto místě.
 
Soutěž - Nezapomenutelné vánoce
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Miluše Hasenohrlová
Gratuluji vítězkám.
Hana Švejnohová
Tak teprve teď jsem si v klidu přečetla všechny vyhodnocené příběhy... začalo mé pětidenní čtecí mezisvátkové období... Krása!!! Všech pět "kousků" je vybráno spravedlivě, od srdce, protože byly i srdcem napsány. A navíc moc čtivě a hezky. Laďce, Jitce, Jarmile, Janě i Blance blahopřeji! Taky od srdce...
Jana Šenbergerová
Všem gratuluji.
Hana Rypáčková
Gratuluji...
Naděžda Špásová
Gratuluji všem výherkyním. :-)
Marie Seitlová
Gratuluji výherkyním a děkuji všem za krásné příspěvky.
Alena Várošová
Gratuluji všem výherkyním a oceňuji i další krásné články.
Marie Faldynová
Také já jsem ráda, že jsem nemusela vybírat nejlepší článek! Děkuji všem, co se rozdělili o milé i smutné vzpomínky! A všem přeji ještě hodně krásných vánoc!
Jitka Caklová
Děkuji Redakci za ocenění mého článku. Je pro mě překvapením, rázem se ocitnout v takovéto společnosti a zároveň, stejně jako sobě, gratuluji i dalším čtyřem oceněným. Těším se jak budu za napsání článku krásná a možná ještě krásnější. To myslím vážně a za dárek předem děkuji :-) JC
Hana Nováková
Blahopřeji jmenovaným ...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.