Nezapomenutelné vánoce našich čtenářů
Ilustrační foto: pixabay.com

Nezapomenutelné vánoce našich čtenářů

26. 12. 2018

Veselé, něžné, nostalgické, pochmurné, ale i srdcervoucí příběhy se objevily v rámci naší soutěže Moje nezapomenutelné vánoce. Jak tato poslední letošní soutěž skončila?

Jako u každé literární soutěže, i tentokrát bylo těžké vybrat ty nejlepší příspěvky. Každý z nich byl něčím zajímavý, každý měl své kouzlo, náboj či dokonce prvek "13. komnaty". Nakonec jsme se rozhodli ocenit těchto pět příspěvků:

Ladislava Dejmková: Vánoce, na které nezapomenu
Jarmila Nedvídková: Moje zapomenuté vánoce
Jana Kollinová: Moje nezapomenutelné vánoce
Blanka Macháčková: Moje nezapomenutelné vánoce
 
Gratulujeme těmto vítězkám, kterým po Novém roce pošleme přírodní kosmetiku z našeho e-shopu. A děkujeme všem autorům, kteří se naší soutěže Moje nezapomenutelné vánoce zúčastnili.
 
Ještě připomínáme, že na portále i60 běží soutěž "Škoda z lásky", jejíž vítěz si bude moci užít skvělý vůz Škoda Karoq. Více informací o této soutěži najdete na tomto místě.
 
Soutěž - Nezapomenutelné vánoce
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Gratuluji všem vítězkám. Všechny příspěvky jsou zajímavé.
Dana Puchalská
Gratuluju všem vítězkám.
Libuše Křapová
Gratuluji vítězkám :-)
Alena Tollarová
Jak já jsem ráda, že nemusím vybírat vítěze! Bylo to určitě hodně těžké, protože všechny příspěvky měly svoje kouzlo. Blahopřeji všem vítězkám!
Elena Valeriánová
Gratuluji celé pětici.
Zuzana Pivcová
Bylo opravdu hrozně těžké vybrat. Některá závažná témata se objevila ve více příspěvcích, ale všechny byly moc milé, to říkám bez pochlebování. Kdybych já měla víc cen, dala bych je všem, co napsali. Takhle akorát všem moc poděkuji.
Eva Mužíková
Blahopřání vítězkám soutěže i ode mne.
Alena Vávrová
Blahopřeji vítězkám soutěže.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.