Do roku 2015 hodně štěstí

Do roku 2015 hodně štěstí

30. 12. 2014

Úspěšný a klidný let  
celým novým rokem!
Sledujme i60-ku bystrým okem,
na zdraví připijme dobrým mokem,
již jsme tu velký tým,
užijme si svůj stream!

Na vlnách lásky občas houpejme se,
pojďme se radovat,
vyprávět, jak šťastni jsme v lese,
toužíme po dálkách,
i našim srdcím blízké domovině.
Ať ožívá v povídkách,
co tvoříme rádi a nepovinně.

Vtipkujme a taky foťme,
těšme se s domácími mazlíčky,
hrajme si, zpívejme písničky,
či pěstujme pro radost kytičky.
S přáteli sejděme se u skleničky,
zůstaňme dlouho živí a zdraví,
redakci děkujme, že s námi čas tráví.

Přeji celé redakci a všem čtenářům krásný rok 2015

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
jaruško,i já děkuji za krásné přáníčko a opětuji ho směrem k Tobě,a děkuji Tobě,ale i dalším za hezká přátelství,která se mezi námi zrodila.Tak.ať to v příštím roce nabere ještě více elánu a chuti,tato přátelství utužovat.
Eva Mužíková
Jaruško, děkuji i já za milé přání, které opětuji. Do toho nového roku Ti přeji vše hezké, spoustu nových nápadů a krásná nová přátelství na I60ce.
Jaroslava Handlová
Děkuji Vám všem za milá přání. Nápad s tím šampaňským se mi zamlouvá. Vando, myslím, že obsah trychtýře vystačí na přípitek všech i60-nic a 60-níků. Jano, ve středu se tedy bude pít ve středu Evropy a pěkně Cimrmanovsky! Tak na zdraví!
Hana Rypáčková
Však se mi ten den stýskalo..Zítra se snad virtuálně sejdeme při přípitku. Hodně zdraví, štěstí a pohody...
Jana Šenbergerová
Krásné! Jaruško, ve středu si ve středu Evropy aspoň virtuálně hltneme z trychtýře. Přejeme tobě, redakci i všem i60níkům šťastný rok 2015 a doufáme, že se v něm zase někde potkáme. :-)
VANDA Blaškovič
Jaruško, vážení, navrhuji ten trychtýř naplnit šampáňem a pít, pít, pít.....:))..do dna, beze dna a třeba i na dno...:))....Na zdraví !!!
Marie Novotná
Jarko,moc se ti to povedlo.Přeji ti hodně štěstí , zdraví a třeba v celém roce 2015 a zase někdy na viděnou.
Alena Vávrová
Jaruško, moc hezky jsi to složila, děkuji a též Ti přeji do nového roku po všech stránkách všechno NEJ, hlavně zdraví, štěstí a osobní spokojenost.
Soňa Prachfeldová
Jaruško krásné , Tobě též ten nejlepší rok 2015!
Libuše Křapová
Přeji rovněž Jarce H. i ostatním išedesátníkům všechno nejlepší do nového roku :-)))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...