
Kouzlo časů minulých:
Co ve špajzce najdeš
20. 11. 2014
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Olga Štolbová
21.11.2014 09:32
Tedy Jaroslave, to je něco. Přesně podle receptu neuklohním, křepelčí vajíčka a kozí mléko nemaje, ale to ostatní určitě najdu. Do sklepa ani na hůru nemusím, na hambalku klobása a špek nevisí. Něco najdu v lednici a pro něco zajedu do Teska. Chválím maminku i Vás, že jste tak šikovně předal. Jdu na to. ***
Hana Šorejsová
21.11.2014 03:54
Pane Jaroslave, moc hezky jste to popsal a moc hezky vzpomenul na Vaši maminku, podobný recept máme také po naší babičce, a co víc , určitě to nyní v sobotu vyzkouším a porovnám s receptem naší babičky. Díky.
Marie Magdalena Klosová
20.11.2014 20:00
Milý pane Jaroslave,nejdříve chválím Vás za miloučkou a úsměv probouzející vzpomínku na časy minulé se všemi ingrediencemi,které bychom dnes už těžko hledali na Vámi označených místech,neb je nemáme,neznáme a často neidentifikujeme.Nicméně u receptu se mi sběhly všechny sliny,takže si ho otisknu a udělám a chválím maminku už předem.Děkuji.
Jana Šenbergerová
20.11.2014 19:38
Pane Kašíku, vaše příspěvky nemají chybu. Voní nejen minulými časy, ale také dobrotami. :-)
Eva Mužíková
20.11.2014 19:38
Pane Kašíku, vidím to jako dnes, dokonce i ty křepelky choval soused... Recept je zajímavý, musela bych ale pozvat rodinu, aby se celý pekáček snědl.
Hana Rypáčková
20.11.2014 18:43
Taky vařím někdy podle první kuchařky své tchýně. Krásné obrázky a ty zastaralé názvy...Jednoduchá jídla..Ale na neděli i tři chody!
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden
Od 5. dubna se otevřely dveře pro návštěvníky hradů a zámků ve správě Národního památkového ústavu. Tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou právě státní hrady a zámky.
AKTUÁLNÍ ANKETA