Rozhodnuto: nejlepší fotbal
na světě umí hrát Německo!

Rozhodnuto: nejlepší fotbal
na světě umí hrát Německo!

14. 7. 2014

Je to jasné, je hotovo! Mistrem světa na fotbalovém šampionátu v Brazílii se po velmi vyrovnaném boji stalo Německo, které porazilo Argentinu v nastavení 1:0.

V základní hrací době gól nepadl, ale přesto to byl dobrý fotbal. Obě mužstva držela svoji typickou hru – Němci vynikali disciplínou, přesností a důrazem, Argentinci byli nebezpeční svoji rychlostí, chytrostí a především měli hvězdu v podobě Lionela Messiho. Nakonec měli více sil němečtí fotbalisté, což zúročili brankou, kterou vstřelil po fantastickém zpracování míče Mario Götze.

Sázkové kanceláře dávali před soubojem o fotbalový titul větší šance Německu. A ani tentokrát se nepřepočítaly.

A co vaše tipy, vážení čtenáři? Již nyní sami uvidíte v  tabulce, jak jste v naší Tipovačce dopadli. Výsledky oficiálně vyhlásíme zítra. Připomínáme, že vítěz získá fotoaparát Fujifilm.

Gratulujeme novým mistrům světa i úspěšným tipovatelům!

Brazílie 2014 fotbal
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Měl jste pravdu. Redakce to vyřešila šalamounsky, což se mi líbí moc. Tipování mě bavilo. Je mi ctí stát na stupni vítězů po vašem boku. :-)
Miroslav Štorch
Původně jsem tipoval, že mistrovský titul obhájí Španělsko a to mi silně nevyšlo. Jako střelce jsem měl Lionela Messiho, kterého včera pěkně okopávali. Kdyby dal gól tak by vyrovnal počet gólů Jamese Rodrigueze z Kolumbie a Němce Mullera. Ale nevyšlo to a na kdyby se nehraje. Jen jsem rád, že jmenovec Miroislav Kloze je nejlepším střelcem všech mistrovství světa se 16-ti brankami.
Miroslav Štorch
Paní Jano neobávejte se zbytečně. Nikdo nevi všechno :-) Mezi námi to skončilo na body remízou jako včera zápas Argentina-Německo v běžném hracím čase. Redakce určitě najde nějaké řešení, které se Vám bude jistě líbit. Určitě vím, že nebudeme kopat penalty na branky, ani na internetovém fotbalu 8-)
Jana Šenbergerová
Ajajaj, zdá se, že naše kosa padla na kámen a bude pěkně p/otupena. Na sportovních zkušenostech pana Štorcha si vylámeme zuby. :-)) Přesto máme radost, že jsme si hezky zahráli se šťěstěnou.
Redakce i60
A ještě vysvětlení ke včerejším doplňujícím dotazům: Body za správné tipování krále střelců a celkového vítěze MS získali jen ti soutěžící, kteří vložili tipy na začátku tipovací soutěže před zahájením šampionátu.
Redakce i60
Vážení soutěžící, tipovací soutěž skončila, a to vítězstvím dvou soutěžících, paní Jany a pana Miroslava. Podle pravidel, která jsme určili, by o vítězi měly rozhodnout rozřazovací otázky. V průběhu dne sdělíme, zda půjde o otázky týkající se právě skončeného mistrovství světa, anebo půjde o tipování výsledků jiných sportů.
Miroslav Štorch
Tipoval jsem, že Německo vyhraje jen 1:0, ale už v I.poločase a ne až v prodloužení. Tak asi pogratuluji paní Janě k vítězství :-) Je to jen hra. Žlutých karet bylo dost. Kdyby Argentinci proměnili šance, které měli, tak by to vypadalo jinak a Messi by byl možnánejlepším střelcem. Ale dnes ho pěkně brousili a bránili.
Jana Šenbergerová
Vsadili jsme na Německo, ale fandíme Argentině. Ať to dopadne jakkoliv, budeme mít důvod k radosti. Není nad to, když člověku o nic nejde. Pak si může s chutí hrát. :-)
Miroslav Štorch
Bude to asi pěkně obranný styl fotbalu. Pokud Messi nevymyslí nějaké geniální střely nebo přihrávky spoluhráčům, tak asi vyhrají Němci. V Evropě vystřelil po zemi směrem na zeď při přímém kopu, protože věděl, jak obránci nacvičují v klubech výskok zdi. Obránci opravdu vyskočili a on bez problémů vstřelil pode zdí gól na místo, kde to brankář nečekal. Neuvěřitelné využití psychologie i kopací techniky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

15%

Dlouhé letní večery

12%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

11%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

11%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%