Zmámená létem

Zmámená létem

10. 7. 2014
Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Jarmilko, je to moc emotivně vyjádřeno, co vše v Tobě spočívá, ten obraz domova, který má v každém z nás určitou uchovanou podobu. Je hezké, že sis takhle "odskočila" z cest.
Jiří Libánský
Krásně romantické léto. Krajina jak živá.Super náladovka.
Jarmila Peerová
Děkuji za " vlídné " přijetí a jen chci doplnit,že máš Jituško pravdu,je to moje vzpomínka na konkrétní vesničku,která je pro mě tou nejmilejší vzpomínkou na doby dětství a na milovanou babičku,Zřejmě to tak má hodně z nás..díky.
Jitka Chodorová
A léto budiž pochváleno,Jarmilko,dostala jsi mě do prázdnin u babičky,kde to bylo zrovna tak,jak popisuješ v této hezké básničce,děkuji ti za ní,pro mě je hodně pravdivá,jen asi o více,než 50let zpátky.
Jana Šenbergerová
Moc hezky jste vyjádřila, co často vnímám, když se kochám krajinou při jízdě na kole.
Alena Vávrová
Moc hezké a výstižné. Byla jsem o víkendu na cestách, převážně východočeským venkovem, bylo překrásně a také mne všechno toto dostalo a k tomu krásné vzpomínky.
Jaroslava Handlová
Verše lehounké jak vánek. Také podléhám tomuto letnímu mámení.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

20%