Britský muzikant Elton
John vystoupí v Praze

Britský muzikant Elton
John vystoupí v Praze

14. 3. 2013

Legendární britský zpěvák Elton John vystoupí 18. prosince v pražské O2 areně. Do Prahy se vrátí po třech letech, s kapelou zahraje své největší hity. Lístky se začnou prodávat již 18. března a budou stát od 1390 do 2590 korun.

Elton John, vlastním jménem Reginald Kenneth Dwight, se populární hudbě věnuje více než 40 let. Kariéru začal v 60. letech, spolupracoval s mnoha slavnými muzikanty, například s Johnem Lennonem, Billie Jean Kingovou, Bryanem Adamsem nebo Erikem Claptonem. Proslavil se ale i svými dalšími aktivitami - podporou charitativních projektů, založením nadace na pomoc nemocným AIDS i bojem za legalizaci sňatků mezi osobami stejného pohlaví.

Zpěvák, skladatel a klavírista Elton John před třemi roky diváky ve vyprodané O2 areně nadchl. Poprvé se v Praze představil v roce 1984 v tehdejším Paláci kultury. Do české metropole však vkročil již v prosinci 1983 coby prezident a majitel anglického fotbalového klubu Watford. Celkem se po světě prodalo více než 200 milionů kopií jeho nahrávek.

hudební legendy koncert
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Jelínková
Dobrý den. Kdysi dávno mi manžel přinesl desku Elton John. Ale tento zpěvák není můj šálek čaje. Na desce se mi líbila jen jedna písnička. Manžel to po Praze sháněl a vůbec si neuvědomil, že jsem si přála Toma Jonese. On na "hity" moc nebyl. Ale snaha se ocenit má. Řekla bych, že to bylo v těch osmdesátých letech. To se nám o YouTube nebo internetu ani nezdálo. Hezký den přeji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.